1147
648

سلام 

دیروز باید پریود میشدم نشدم 

هیچوقتم سابقه تاخیر نداشتم . 

امروز بی بی چک گذاشتم منفی بود . 

یعنی زود گذاشتم ؟ 

چرا تاخیر دارم پس ؟ 😓

منم یکم علائم دارم از بارداری ولی میگن باید یک هفته به تاخیر بیفتی

بهمن سال ۹۶ یکی از بزرگترین معجزات خداوند بزرگ یعنی بارداری برای من اتفاق افتاد خداوند رو شکر میکنم و برای تمام زنان سرزمینم آرزوی مادر شدن دارم 

چند روز دیگه بزار

📍سیاره ی ما دیگر نیازی به آدم هایِ موفق ندارد.‌.! این سیاره به شدّت نیازمندِ افرادِ صلح جو؛ درمانگر؛ ناجی؛ قصه گو و عاشق است..❣ما که هنوز نفهمیدیم تو کشوری که سَرانه ی مطالعه یک دقیقه هم نیست اینهمه روشنفکر از کجا میان؟!  

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

خودم روز سوم تاخیرگذاشتم

📍سیاره ی ما دیگر نیازی به آدم هایِ موفق ندارد.‌.! این سیاره به شدّت نیازمندِ افرادِ صلح جو؛ درمانگر؛ ناجی؛ قصه گو و عاشق است..❣ما که هنوز نفهمیدیم تو کشوری که سَرانه ی مطالعه یک دقیقه هم نیست اینهمه روشنفکر از کجا میان؟!  

بعداز دوسه روز تاخیر بزار باز انشالله بارداری  . ولی اگر هم اقدامی رحم داره آماده میشه و ماه های اول عقب و جلو میشه پریودی

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
یعنی زود بوده عزیزم ؟  امید وار باشم

اره بنظرم

اخه احتمال داره لقاح دیرتر صورت گرفته باشه

توکل به خدا 

ایشالا بارداری گلم 🌷🌷🌷🌷🌷😍

1189
عزیزم یه هفته از پریودت بگذره بی بی چک‌نشون میده. من شنیدم میگن با اولین جیش صبح امتحان کنین.اما من ...

پس زود گذاشتم دو روز تاخیر داشتم که زدم منفی بود صبح اول وقتم بود . 

در مورد هر شخص متفاوته ... اگه همیشه مشخص و منظم بوده به نظر من فردا هم چک کن ... من خودم زمانی که اقدام به بارداری کردم چون همیشه منظم بودم روز دوم تاخیر بی بی مثبت بود بعد که رفتم از بتا باردار بودم ...

من اصلا علائمی ندارم  نمیدونم گیج شدم . انشاله که بعد مثبت شه .

ایشالاه.خودتم اقدام کردی؟

بهمن سال ۹۶ یکی از بزرگترین معجزات خداوند بزرگ یعنی بارداری برای من اتفاق افتاد خداوند رو شکر میکنم و برای تمام زنان سرزمینم آرزوی مادر شدن دارم 
1184
بعداز دوسه روز تاخیر بزار باز انشالله بارداری  . ولی اگر هم اقدامی رحم داره آماده میشه و ماه ها ...

درسته شاید همینطور باشه . 

ماه قبل سر وقت شدم این ماه دو روزه تاخیر دارم هیچ علایمیم ندارم . یعنی من اکر میخواستم مریود بشم الان کمر درد و دل درد باید بیچارم کرده بود . 

سلام دوستان خوبين؟من پريوديم عقب ميزده ولي يكي دوروز امروز چاروز عقب افتاده ديروز بي بي چكم گذاشتم منفي بود بنظرتون زود گذاشتم يا اينك نيستم باردار.الانم دو طرف پهلوام خيلي درد ميكنه ميتوني از چي باشه

خانمی شما دیگه چه علائمی داشتی؟ ترشح لک لانه گزینی دردسینه چی داشتی؟

دوستم این لک لانه گزینی چیه و کی پیدا میشه ؟ من دوازدهم تخمک گذاریم بوده؟

1183