1507
1411
عنوان

ني ني يار داشتيم ميخووونديم ديگه

332 بازدید | 29 پست

أين كي بود بهمه فش ميدااااد؟

داشتم ميخوندم

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

فحش خوندن داره؟😐

خیلی دیر ترکید باز ۲ ص رفت جلو

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

مام نمیدونمیم

مثلا نی نی یارو صدا کنی تامیکو برش میگردنه ؟😐😂

آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 

اسم کاربره چی بود

پروردگارا یاری ام ده ، تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند، همدل و همدردشان باشم .زیرا در سودای هر انسانی ” روح تو ” خانه گزیده 
1432
مهربونترين كاربر

تا اومدم ترکید

پروردگارا یاری ام ده ، تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند، همدل و همدردشان باشم .زیرا در سودای هر انسانی ” روح تو ” خانه گزیده 
😐😐😐😯😯😯 بی دلیل؟ 

إز ينفر ناراحت بود به همه فش ميداد

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
فحش خوندن داره؟😐 خیلی دیر ترکید باز ۲ ص رفت جلو

خب ميخواستم دليلشو بدووونم

1476
مام نمیدونمیم مثلا نی نی یارو صدا کنی تامیکو برش میگردنه ؟😐😂

نه همممش فحش بوود

خب ميخواستم دليلشو بدووونم

ی ادم مریضه

مثل کلی ادم مریض دیگه

گاهی رد میدن میان اینجا درفشانی میکنن

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
ی ادم مریضه مثل کلی ادم مریض دیگه گاهی رد میدن میان اینجا درفشانی میکنن

قانع شدم

1508