2733
2734
عنوان

معده درد

1256 بازدید | 24 پست

سلام خانما ، الان من هفته بیست و یک بارداری ام ، 

قبل خواب قرص های آهن و فولیک اسیدمو و مولتی رو خوردم ، الان به شدت معده درد گرفتم ، عرق نعناع هم خوردم ، خوب نشد رانیتدین بخورم اشکال نداره؟ درد رو کم می‌کنه یا نه

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رانتیدین نخور . اسنامینوفن ساده یا اسپرین بچه بخور ضرر نداره

دردش خیلی زیاده ، فقط نشستم تکیه دادم یذره تکون میخورم شدت می‌گیره ، فکر کنم بخاطر مولتی ویتامینه چون سه روزه اینجوری معدم واکنش نشون داد ، امشب دیگه خیلی شدت گرفت ، دیگه یجوری که گفتم هرجور شده بالا بیارم ولی نشد , 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
دردش خیلی زیاده ، فقط نشستم تکیه دادم یذره تکون میخورم شدت می‌گیره ، فکر کنم بخاطر مولتی ویتامینه چو ...

خب نخور یا عوض شون کن . میگم شاید سنگ کیسه صفرا داری چون منم داشتم تو بارداری ولی بدتر شد دردت به پشتت هم میزنه ؟

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
خب نخور یا عوض شون کن . میگم شاید سنگ کیسه صفرا داری چون منم داشتم تو بارداری ولی بدتر شد دردت به پش ...

اول از اینایی می‌خوردم که نارنجی بود ،بعد که تموم شد نمونه خارجی داشت از اون گرفتم ، سه روز پیش خوردم بعد خوردن همه چیو بالا آوردم دیشبم یه کوچولو درد گرفت ولی امشب خیلی شدت گرفت ، نه به پشتم نمیزنه ولی شدنش زیاده دراز میکشم بدتر میشه 

2738
اول از اینایی می‌خوردم که نارنجی بود ،بعد که تموم شد نمونه خارجی داشت از اون گرفتم ، سه روز پیش خورد ...

پس همون معده درده اگه نبات داری پاشو درست کن بخور اگه خوب نشدی استامینوفن ساده بخور دیگه اون قرصم نخور اذیت میشی

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
اول از اینایی می‌خوردم که نارنجی بود ،بعد که تموم شد نمونه خارجی داشت از اون گرفتم ، سه روز پیش خورد ...

من پيش فوق تخصص گوارش رفتم دوران بارداريم براي من رانيتيدين و نولپازا تجويز كرد رانيتيدين موردي نداره بخور حتما اين درد براي جنين بيشتر عوارض داره تا يه قرص ساده تو خونه الو مينيوم ام جي بدون اس هم داشته باش عزيزم همچين وقتايي بدردت ميخوره در ضمن قرصهات رو تقسيم كن در طول روز همه رو باهم ميخوري به معدت فشار مياد جدا جدا بخور

من پيش فوق تخصص گوارش رفتم دوران بارداريم براي من رانيتيدين و نولپازا تجويز كرد رانيتيدين موردي ندار ...

باشه ،رانیتدین یکی خوردم ، الان خوب شه فقط ، همین کار رو میکنم دیگه باهم نمی‌خورم 

باشه ،رانیتدین یکی خوردم ، الان خوب شه فقط ، همین کار رو میکنم دیگه باهم نمی‌خورم 

كار خوبي كردي مطمين باش هيچي نميشه من نه ماه بارداريم مجبور بودم بخورم روزي دوتا رانوور كه از همون مشتقات رانيتيدينه و يه دونه نولپازا چون مشكلم حاد بود هم دكتر زنان و هم گوارش گفتن مشكلي نداره.يه كوچولو بشين خواستي دراز بكشي هم سرت بالا باشه در ضمن چيزاي شيرين مثل نبات و عرق نعنا برات سمه نخور خصوصا اگه سوزش معده داري

دردش خیلی زیاده ، فقط نشستم تکیه دادم یذره تکون میخورم شدت می‌گیره ، فکر کنم بخاطر مولتی ویتامینه چو ...

سلام عزیزم ببین برای قرصهای اهن چون منم مثل شما کم خونی شدید دارم دکترم داده پدرمو دراورده با این قرصا من میخورم فوق العاده درد معده میگیرم چون یکخورده سنگینی میکنه تو معده من دیگه از ترسم دیگه قرص اهن نمیخورم حالا دکتر قرصم عوض کردم مکمل رژیمی اهن داده بازم اونم بدتر از اینه من بازم حالا اینارو نمیخورم درد معده بعد غذا خوردنم ایجاد میشه بطوریکه همش صدای قاروقور میده معدم و مثل تیک تیک معده ام بالا و پایین میپره نمیدونم چرا اینجوری شدم 😭😭😭😭الان چهارده روزه جراحی باز کیست تخمدان شدم روده هام شده مثل بادکنک ورم و التهاب معده وروده گرفتم بعد غذا من معده ام حالت دلپیچه ی میکنه پدرمو دراورده 

سلام عزیزم ببین برای قرصهای اهن چون منم مثل شما کم خونی شدید دارم دکترم داده پدرمو دراورده با این قر ...

وای چقدر بده امشب  باز اینجور شدم فقط دلم میخاد بالا بیارم معدم سبک شه 😣

من یکم زیاد بخورم یا کلم یا اش رشته و سس تند و غذا فلفلی اینجوری میشم ،همیشه شبا غذا سبک میخوردم  مثل نون پنیر ،امشب دیگه مهمون بودیم نصف بشقاب برنج خوردم با سالاد کلم ،دیگه تا صبح مردم از درد ،دیگه هشت صبح به بعد  زنجبیل خوردم باعث شد بالا بیارم خوب شدم 

وای چقدر بده امشب  باز اینجور شدم فقط دلم میخاد بالا بیارم معدم سبک شه 😣 من یکم زیاد بخورم یا ...

عزیزم حتما باردارم هستی که معده میخواد بزرگتر شه اذیتت میکنه و با قرص اهنم بدتر میشه مال من بدبخت دوباره بعد جراحی باز کیست تخمدانم عود کرد معده دردم و روده هام که شده مثل بادکنک من همیشه بعد غذا معده دردم‌ میاد سراغم یعنی همش صدای قاروقور میده معدم و مثل تیک تاک ضربان قلب معده ام از داخل میپره و حالت پیچشی معده برام پیش میاد مثل دلپیچه ای ببین اسهال ندارما ولی حالت دلپیچه تی تو معده برام پیش میاره نمیدوم چرا اینجوری شدم  نمیدونم واا بخاطر از دست دادن تخمدانمه که اینجوری شدم یامشکل گوارشی که از قبل داشتم خستم کرده والا بخدا از یکطرفم از درد معده نمیتونم قرص اهن بخورم پدرمو درمیاره الان پرویید خشک ازم خارج میشه مثل خونابه خشک اعصابمو خرد کرده 😢😢😢😢

2706