1464
1411
عنوان

ني ني يار منم ني ني يار كن لطفااا

321 بازدید | 22 پست

شرايطشو بگو ني ني يااار

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

عزیزم بزار از راه برسی نی نی یاری شرایطش ۱۰سال عضویته😁😂

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

پونصد واریز کن ب شماره حساب نی نی سایت تازه شرط اولشه بعدم باید حداقل سه سال از عضویتت گذشته باشه😪😪😪😪😎😎😎😂😂😂😂😂

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

عزیزم بزار از راه برسی نی نی یاری شرایطش ۱۰سال عضویته😁😂

نه قبلا هم بودمممم 

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1484
فعلا نی نی یار ۷و۸ رو هم قطع دسترسی کردن😂😂😂 حالو ای میخووی تا بهشون بگم😂😂😂

مگه ني ني بارا هم قط ميشن?

قطعن😅 من قطعشون کردم😟 دیشب گفتم دوسشون دارم قطعشون کردن😂😂😂 انقده هم مهربون بودن😅

خخخخخ نميشه منو جايگزين كنن

8
قطعن😅 من قطعشون کردم😟 دیشب گفتم دوسشون دارم قطعشون کردن😂😂😂 انقده هم مهربون بودن😅

جریان چیه؟؟ ی نفر دیگه هم میگفت نی نی یار ۷ و ۸ قطع شدن😂😂

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
ای میخووی قطع دسترسیت کنن درخواست بده😂منم سفارشتو میکنم میگم دوسش دارم😂

خخخخ به ٢ تا ني ني يار پيام دادم درخواست دادم

جریان چیه؟؟ ی نفر دیگه هم میگفت نی نی یار ۷ و ۸ قطع شدن😂😂

نمیدونم والا ب ۸ که مشکوکم فک کنم لیلا بود اخه خیلی مهربون بود شبیه لیلا هم حرف میزد😅

این حرفا مال تو نیست😁ببر بذار سر جاش😂
نمیدونم والا ب ۸ که مشکوکم فک کنم لیلا بود اخه خیلی مهربون بود شبیه لیلا هم حرف میزد😅

اتفاقا خیلی بداخلاق بود  😶

1474
حلما😂از بدشانسیت همیشه دعواها تو تاپیکاته همه نی نی یارا عاشقتن😂😂😂

الان براش تاپیک زدم😂

واقعا قطع شده 😂

نازی اینجا ببین😌رد گم کنی کردم خخ

چه ناازي تو😍❤️❤️❤️

خيللي خوشگلييي ايوول خوشم اومد🌹🌹🌹🌹🌹🌹

چه ناازي تو😍❤️❤️❤️ خيللي خوشگلييي ايوول خوشم اومد🌹🌹🌹🌹🌹🌹

😌😌😌😌بگو ماشالا🤣🤣🤣

فدات عزیزم چشات خوشگله❣❣❣

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد        تاپیک وزن                                     گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
😌😌😌😌بگو ماشالا🤣🤣🤣 فدات عزیزم چشات خوشگله❣❣❣

ماشالله😍😍😍😍

خوشبحال كيارشه ها با اين مامان خوشگلش

ماشالله😍😍😍😍 خوشبحال كيارشه ها با اين مامان خوشگلش

لطف داری عزیزم گفتم منو ببینی اخه بهرکی گفتم زیبا اسممه بعد عکس گذاشتم گفته وای من تورو خیلی زشت تصور میکروم🤤🤤

گفتم تو زشت تصور نکنی بخ بخ شم🤣🤣

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد        تاپیک وزن                                     گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
1508