1464
1411

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
1334
هیچی از بچه ها لباس عید می خواست

وا

خب فحش براچی دادن حالا

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
وا خب فحش براچی دادن حالا

منم اولش خوندم الان ديدم جمعش كردن

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
وا خب فحش براچی دادن حالا

دیروزهم همین تاپیک را زده بعد اینکه بچه ها کلی اشک ریخته وناراحت شدن گفته امدم باهاتون شوخی کنم

پسری دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره😘😘😘😘

البته کسی فحشش نداد

بهتره یکم منصف باشید

فقط دوستان گفتن تاپیک شب قبل گفتی شوخی کردم حالا دوباره تاپیک زدی

بعد هم گفتن برو دنبال کار تا مجبور نباشی دستت رو واسه لباس دراز کنی

گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
1476
دیروزهم همین تاپیک را زده بعد اینکه بچه ها کلی اشک ریخته وناراحت شدن گفته امدم باهاتون شوخی کنم

اها سرکار گذاشته؟

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

چ ببشعور

والا برا هیچکس نمیشه دل سوزوند

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

بهتر 

معلوم نبود زنه ،مرده ،مريض؟؟؟

ميگه ١٨سالمه 

بچه ٢ ساله دارم 

شوهرم معتاده 

تيكر باردارى داشت 

گدايي لباس عيد ميكرد 

والا تو تاپيك ها قبليش نظر پرسيده بود براى خريد جوراب شلوارى و برداشتن ٨تا خال از صورتش 

🧿

ظاهرا دیشب یه تاپیک زده که من ندارم لباس عید بخرم واسه خودم و دخترم

هر کی میتون هواسم بخره

بعد که بچه ها بهش گیر دادن گفته شوخی کردم

حالا دوباره امروز عین همون تاپیک رو زده بود و اصرار هم داشت که دروغ نمیگم و شوهم معتاده و لباس برام بخرید

گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
1508