2726
عنوان

دکتر ارتوپد خوب سراغ دارید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 188282 بازدید | 168 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام روژان خانوم در مورد مشکل اون دوسدتون لطفا یه تماس بامن بگیرین شاید بدون عمل و دکتر حل شد دفعه اولم نیست کسی بوده که یه دستش تا ارنج بی حس بود چندمیلی میتونست انگشتاشوتکمون بده دکترگفته بود عمل جراحی بردمش پیش انرژی درمان گفت یه هفته میای انقدپولش میشه یامیشه یا نمیشه که خودم تصمیم گرفتم کاری کنم زمان زیادی هم شایدنخواد یکی از تجربه هامو نوشتم که شاید به حرفام اعتماد کنید شاید ارزششو داشته باشه بحث پول و چیزدیگری هم نیست فقط مشکل دوسدتون

09354995679 یاشار

مطمعنن ممنون میشه ازتون

2728

سلام من امروز رفتم پیش دکتر حمید بهتاش خیلی تعریفش شنیده بودم چه از نظر رفتاری و چه تخصص. اما با رفتاری بسیار زننده روبرو شدم. تزریق اوزون رو پیشنهاد دادند ولی زمانی که توضیح بیشتری از ایشون خواستم که دقیقا چی کار می خوان بکنن حاضر نشدن جواب بدن. حالا سوالم اینه از دوستان کسی پیش این دکتر رفتن و نتیجه ای گرفتن از درمانشان. من دکتر زیاد رفتم اونهایی که جواب منو می دادن از درمانشون نتیجه ای نگرفتم چل برسه با این.

در اين زمينه دكتر مسعود باوري فوق تخصص جراحي دست تو بيمارستان آتيه ميتونه كمكتون كنه

عصب دست چپ من قطع شده بود و بعد از ٦ ماه متوجه شدم

خيلي از دكتر ها قبولم نكردن جز ايشون و دست من ٩٠ درصد برگشت

هانیه جووون چند سال پیش پدربزرگم آرتروز زانو پیدا کرد که با معرفی یکی از دوستان با دکتر مسعود صابری (متخصص ارتوپدی) آشنا شدیم . واقعا از کارش راضیم . الان زانوی پدربزرگم خیلی خوب شده آدرسش هم تهران،صادقیه،آیت اله کاشانی،بین اباذر و مهران،پ۷۱،ط۵،و۱۷
44977439
44977448

دكتر محمد مهدي همتي كماسي

بهترين ارتوپد تهران 

خانوما واقعا كه اين دكتر معجزه ميكنه به نظر من واقعا پزشك نمونه هم از نظر تخصص و هم از نظر اخلاقي 

بهترين جراحي هست كه هم خودم و خانوادم و دوستان و اشنايان هر كي رفته راضي بوده

شماره مطب :77737897 و 77737892 

تهرانپارس

2706