2733
2734
عنوان

ازدواج خاهر شوهر ۱۷ ساله ام و ....

1773 بازدید | 113 پست

دوستان خاهر شوهرم اینجا ایدی نداره ازم خواست پیامشو اینجا بزارم که براش راه کار بدید تو پست بعد پیامی که خودش نوشته میزارم 

ممنون میشم کمکش کنید

خدایا شکرت...

۱۷ سال دارم و نامزدم ۲۹ سال دارن و دوماه هست که سنتی عقد کردم و اصلا اشنایی قبلی با نامزدم نداشتم و الان هیچ علاقه ای از جانب من به وجود نیامده و این اقا هیچ مشکل  نه اخلاقی و یا خانوادگی نداره

از نظر مالی هم هیچ مشکلی نیست

و خیلی علاقه نشان میدهد از روز اول پشیمان شدم اما ب خاطر سنت خانوادگی و بخاطر ابروی خانوادگی هر دو طرف، شرایط اجازه نمی دهد که جدا شد .....جوری هستیم ک اصلا دوست ندارم ببینمش یا کنارم باشه.

حالا از شما راه کاری میخوام که بتونم شرایط رو بهبود دهم

خدایا شکرت...

مشاوره برن😊

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط میتونم بگم بمیرم برات عزیزم😢😢😢😢 والله ازدواج زیر بیست سال ظلمه اینا هنوز بچه ان موندم این پدر و مادرها چطور دلشون میاد

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.

والا منم همینطورم.البته بخاطر مشکلات اقتصادی و دخالت مادر بیشعورش ازش سردم .نمیدونم چکار کنم.امیدوارم که مشکل هردومون درست شه دوست عزیز😔

اگه خدا بخواد تیکر عروسیمه..خیلی مشکل داریم هرکی امضامو دید یه صلوات مهمونم کنه تو این تاریخ عروسیمونو بگیریم و راحت شیم.اجرتون با آقا امام زمان(عج)💔
2738

عزیزم منم سنتی ازدواج کردم 

اوایل مثل شما بودم ولی الان عاشقشم چون از هر لحاظی عالیه سعی کن دوسش داشته باشی و از خدا بخوا که مهرشو به دلت بندازه

خوشبخت بشی😚

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍

وای خیلی شرایط بدیه که بگو همه جنبه های مثبتو ببین اینکه خدا خواسته تو سن کم ازدواج کنی طعم تشکیل خانواده رو بچشی هزاران هزار دختر هستن در حسرت همینن بگو جنبه های مثبت شوهرتو ببین حتی اگه دلت نمیخواد بهش محبت کن اونم کم کم جواب محبتتو با محبت میده و عاشق هم میشین انشالله بگو به خودت تلقین نکن دوسش ندارم بجاش بهش فرصت بده کنارش باش حتی اگه دوس نداری دستشو بگیر کم کم بهش عادت میکنی و دوست داشتن پیش میاد

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2706