موضوع بحث

مداد ابرو مارک خوب میخوام....معرفی کنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 38706 بازدید | 56 پست
1395/07/12
|
13:16

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

من 4 ساله مدام آکوا استفاده میکنم اصلاااااااااااااا ابروهام کم نشده با اینکه دمشو تیغ میزنم

اگه بزارم در بیاد مثل روز اولش میشه

ولی من بهت پیشنهاد میکنم به غیر از آکوا چیز دیگه ای نگیری مروان خیر منم استفاده کردم ولی زیاد راضی

نبودم تازه از خود نمایندگیش هم رفتم گرفتم اگه بخوایی شماره تلفنشو بهت میدم

ولی رژگونه مروان خیر عالیییییییییییییی هست برای گریمه من تو مهمونی ازش استفاده میکنم عجب چیزیههههه

خدایی
سلام منم کرم خرید مداد ابرو دارم :))
شوهرم بهم میگه چرا هی پولت و میریزی دور اینارو که هرکدومو یه ایرادی روش میزاری :)) بعدشم میندازی ته کشو
ولی نمی دونه که این تجربه بلاخره استفاده شد :))
من بعد از اینهمه تلاش میتونم بهتون بگم که بهترین و طبیعی ترین رنگهارو فلورمار داره اصلا هم ریزش مو نمی یاره
شوشو کجاست که ببینه این خریدای من به کار اومد
من مارک make up رو حتی از فروشگاههای خیلی معتبر هم به راحتی نمیتونم پیدا کنم من فقط از طریق سایت اینترنتی که داره میخرم اگه دوست داشتین بگین براتون ادرسشو بذارم.انواع لوازم آرایشی و بهداشتی از معروفترین برندهای دنیا
خدا جونم اول توکل به خودت
عزیزم من که ساوه هستم نهایتاً 2 روز ولی هزینه پست رو خودم میدم ولی تهران هزینه پست هم نداره .
تا داخل سایت عضو شی و سفارش بدی سریع باهات تماس میگیرن و سفارشو باهات چک میکنن کلا خیلی منظم هستن.
www.zibarou.com
خدا جونم اول توکل به خودت
برند مک البته اصلشو بخر نه اینایی که تو بازارا دونه 10/20 تومن میدن قیمت اصلش 80 ایناست فکر کنم
دانی از زندگی چه میخواهم؟ من، تو باشم...تو! پای تا سر تو! زندگی گر هزار باره بود، بارِ دیگر تو...بارِ دیگر تو...!