موضوع بحث

دورهمی شب نشینی شعبه ۳💪

| مشاهده متن کامل بحث + 111088 بازدید | 56639 پست
نمیدونم والا،نمیدونم تونستم منظورمو درست بگم یانه..درکل من میگم وضع اقتصادی وغیره یه بهونه شده دست آ ...

دقیقا وضع اقتصادی خیلی به بچه دار شدن ربط داره 

لااله الا الله ولا حول ولا قوه الا بالله

همیشه یکی باید کوتاه بیاد یا تو یا شوهرت 😒😒 

اون بیاد😒

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میوه ی درونم فرزندم نه تو مرا      دیده ای و نه من تورا بی صبرانه     مشتاق دیدارت هستم میدانم که         وقتی چشم باز کردی میشناسی       مرا.....مادرت را.....وپدرت راکه           دنیامه              از ته ته قلبت برام صلوات میفرستیبرای تشکیل قلب فندقم و خوشبختیه خانواده سه نفرمون😍😍😍😍
دلی😀😀😀😀😀😀

اراااااااااااااام😀😀😀😀😀🤗🤗🤗🤗🤗🤗☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃🙅🙅🙅🙅🙅🙅🙅

جواب زنده بودنم مرگ نبود                                    جون شما بود؟                                                  مردن من مردن یه برگ نبود                                          توروبه خدا بود؟                                                
دقیقا وضع اقتصادی خیلی به بچه دار شدن ربط داره 

خب منم نمیگم ربط نداره میگم شده بهونه جرا اونایی کا وضعشون اوکیه وتکمیلن یابچه نمیخوان یا یدونه میخوان دوروبرم زباد دیدم

خدایـــابا این گرونـــی،کسی ازت توقع مهمونی نداره.دمت گرم کنسلش کن😉قربـــانت،فدات،ستاره بچینی،مهمونی کنسل کنی،بوس.بوس...                                                             همسرمهربونم:😍 اسپند دود می کنم ، برای عشقمان ❤ هر شب میان راز و نیاز های شبانه 💏 نکند جادوگر 👹 زشت بی تفاوتی ،چشممان👀 بزند💑. . .               لطفا،ازته ته ته قلبت برای سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات میفرستی؟؟؟
بزار زایمان کنی درستت میکنم👡

بروووو ب ب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میوه ی درونم فرزندم نه تو مرا      دیده ای و نه من تورا بی صبرانه     مشتاق دیدارت هستم میدانم که         وقتی چشم باز کردی میشناسی       مرا.....مادرت را.....وپدرت راکه           دنیامه              از ته ته قلبت برام صلوات میفرستیبرای تشکیل قلب فندقم و خوشبختیه خانواده سه نفرمون😍😍😍😍
برای منم اینطوری شده 

سلام فر فری😍😍😘😘

بچه ها دستشویی شستنو یادم میدید؟

خدایـــابا این گرونـــی،کسی ازت توقع مهمونی نداره.دمت گرم کنسلش کن😉قربـــانت،فدات،ستاره بچینی،مهمونی کنسل کنی،بوس.بوس...                                                             همسرمهربونم:😍 اسپند دود می کنم ، برای عشقمان ❤ هر شب میان راز و نیاز های شبانه 💏 نکند جادوگر 👹 زشت بی تفاوتی ،چشممان👀 بزند💑. . .               لطفا،ازته ته ته قلبت برای سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات میفرستی؟؟؟
خب منم نمیگم ربط نداره میگم شده بهونه جرا اونایی کا وضعشون اوکیه وتکمیلن یابچه نمیخوان یا یدونه میخو ...

غصه نخور من عوض همشون ميزائم

يكي از فانتزيام اينه كه ازدواج كنم متاهل شم بعد بشينم حسرت مجرديمو بوخرم .....بسوزمو بسازم    
سلام فر فری😍😍😘😘 بچه ها دستشویی شستنو یادم میدید؟

سلام عزیزم خوبی 😘😍

بزار از راه برسم 😂😂😂با جرمگیر من بشور خیلی تمیز میشه 😂

همیشه به قلبتان گوش دهید اگر چه در سمت چپ شما قرار دارد اما همیشه راست خواهد گفت 🌹
بدو🤗🤗🤗🤗😂😂

هلووو

1
5
10
15
20
25
30
35
40