683
648
عنوان

دورهمی شب نشینی شعبه ۳💪

| مشاهده متن کامل بحث + 189104 بازدید | 94076 پست

678
قربون اون دلت برم من😍😍😘کجا رفت بگو برگرده😁

خدا نکنه😒

😍😍😍😍😍😍😍الان برگشت بخلتو باز کن بپرم🤸‍♂️🤸‍♂️ 😂😂😂😂

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹خداوندا ناامید نکن هر که به درگاهت پناه آورده 🌹
602
دقیقا وضع اقتصادی خیلی به بچه دار شدن ربط داره 

خب منم نمیگم ربط نداره میگم شده بهونه جرا اونایی کا وضعشون اوکیه وتکمیلن یابچه نمیخوان یا یدونه میخوان دوروبرم زباد دیدم

من بــــلا نیستم که😒بــــلامنه 😆                                   اعتراف،میکنم دوســــت دارمَــــت ! ❤یک جور خاص ...کمی عاشق تر از حَوا .💏..کمی مَجنون تر از لیلی 💏...کَمی شیرین تر از فرهاد 💏......وابسته ات شدم 💑!!! آنچنان که ماه به آسمان 🌙...ماهی به دَریا🐟 ...وآدمی به نفَس وابَستگی دارد 👫...جانانه بگویمت عشق جانِ من💖"میخواهَمت "و این خودش در عصرِ ما آغاز داستانی عاشقانه است ...❣😍                                                  لطفا،ازته ته ته قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتا  صلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی؟؟؟
برای منم اینطوری شده 

سلام فر فری😍😍😘😘

بچه ها دستشویی شستنو یادم میدید؟

من بــــلا نیستم که😒بــــلامنه 😆                                   اعتراف،میکنم دوســــت دارمَــــت ! ❤یک جور خاص ...کمی عاشق تر از حَوا .💏..کمی مَجنون تر از لیلی 💏...کَمی شیرین تر از فرهاد 💏......وابسته ات شدم 💑!!! آنچنان که ماه به آسمان 🌙...ماهی به دَریا🐟 ...وآدمی به نفَس وابَستگی دارد 👫...جانانه بگویمت عشق جانِ من💖"میخواهَمت "و این خودش در عصرِ ما آغاز داستانی عاشقانه است ...❣😍                                                  لطفا،ازته ته ته قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتا  صلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی؟؟؟
584
سلام فر فری😍😍😘😘 بچه ها دستشویی شستنو یادم میدید؟

سلام عزیزم خوبی 😘😍

بزار از راه برسم 😂😂😂با جرمگیر من بشور خیلی تمیز میشه 😂

🌺این جهان سراسر افسانه است جز نیکی و بدی چیزی باقی نیست🌺
682