848
648
عنوان

دورهمی شب نشینی شعبه ۳💪

247674 بازدید | 120486 پست

سلام به هممممگی...

جونم براتون بگه اینجا شعبه سومه شب نشینیه💪

شعبه اولش وبنیانگذارش دوست عزیزم لیمو بود..

شعبه دومش دوست عزیزم اسکارلت بود..

مااینجا روزوشب باهمیم حرف میزنیم،میخندیم،گریه میکنیم،درددل میکنیم،دعامیکنیم...و.......

پایه های ثابتمون عبارتند از‌:خودم🙌،،،لیموووو😗،،،اسکارلت😍،،،ارامش۷۳😋،،،ضحها😃😌،،،بارانا🙈،،،شیایو💘،،،سوگل💞،،،مهیا😳،،،مامان بهار👶،،،فروردینیم👶👶👶،،،کوکیما😏،،،کوچولو🍑،،،ملودی😅،،،جوووجووو۷۵🐥،،،نادیا😘،،،

و..دیگه ذهنم یاری نمیکنه،،اون ایموجی های جلوی اسمارم وقتی بیایید توجمعمون متوجه میشید هرکدوم مخصوص اون نفره😂

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه😆                              کورباش بانو!!! نگاه ک میکنى میگویند”نخ داد'"……عبوس باش بانو!!! لبخندک میزنى میگویند”پا داد"……لال باش بانو!!! حرف ک میزنى میگویند”جلوه فروخت"……شایددست ازسرمان بردارند…… شاید.                                                 لطفا،ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹

💃💃💃😁

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤

780
🙌🙌😎😎

اشک😂😂😂😂😂😂😀

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤

سوم👆

یکی به «چایی» بگه بابا دلبریتو یکم کمترش کن، آخه نوشیدنی انقد خوب! انقد خستگی در کن! انقد همه کاره؟ تو ختم، عروسی، سفر، تفریح همه جا پایست، آخه انقد بامرام داریم اصن؟؟
849
باورم نمیشه😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

آبجیای نی نی سایتی حالم اصلا خوب نیست .... 😭💔 میشه برای حاجت رواییم با هر دین و اعتقادی هستی دعا کنی؟ شاید خدا صدای دعاهاتونو بشنوه 😢😢😢
درد نگیری با اون ایموجیت😃😃😂😂😂

😜😜😜😂😂😂😂

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه😆                              کورباش بانو!!! نگاه ک میکنى میگویند”نخ داد'"……عبوس باش بانو!!! لبخندک میزنى میگویند”پا داد"……لال باش بانو!!! حرف ک میزنى میگویند”جلوه فروخت"……شایددست ازسرمان بردارند…… شاید.                                                 لطفا،ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
845

جیییییییییییییییییییغ.

سلااااااااااااااااااااااااااام.

خوشگلاااااااااااااااااا

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  

این تاپیک قطعا بازدید کننده زیاد داره.هرکی پستمو دید تروخدا با دل مهربونش دعام کنه زندگیم از هم نپاشه حتی شده یه صلوات...ممنونم ازتون

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچوقت توزندگی عجله نکنید!😑✋                                           من خودم یه بار عجله کردم و از بقیه اسپرم ها جلو زدم شدم اینی که الان میبینید  
😜😜😜😂😂😂😂

به به استارتر عزیز

بدو بدو پذیرایی ... 😂😂😂😂😂

آبجیای نی نی سایتی حالم اصلا خوب نیست .... 😭💔 میشه برای حاجت رواییم با هر دین و اعتقادی هستی دعا کنی؟ شاید خدا صدای دعاهاتونو بشنوه 😢😢😢
واقعا که 🤨

بخداذهنم قفل کرد😍

835