683
648
عنوان

دورهمی شب نشینی شعبه ۳💪

189104 بازدید | 94076 پست

سلام به هممممگی...

جونم براتون بگه اینجا شعبه سومه شب نشینیه💪

شعبه اولش وبنیانگذارش دوست عزیزم لیمو بود..

شعبه دومش دوست عزیزم اسکارلت بود..

مااینجا روزوشب باهمیم حرف میزنیم،میخندیم،گریه میکنیم،درددل میکنیم،دعامیکنیم...و.......

پایه های ثابتمون عبارتند از‌:خودم🙌،،،لیموووو😗،،،اسکارلت😍،،،ارامش۷۳😋،،،ضحها😃😌،،،بارانا🙈،،،شیایو💘،،،سوگل💞،،،مهیا😳،،،مامان بهار👶،،،فروردینیم👶👶👶،،،کوکیما😏،،،کوچولو🍑،،،ملودی😅،،،جوووجووو۷۵🐥،،،نادیا😘،،،

و..دیگه ذهنم یاری نمیکنه،،اون ایموجی های جلوی اسمارم وقتی بیایید توجمعمون متوجه میشید هرکدوم مخصوص اون نفره😂

من بــــلا نیستم که😒بــــلامنه 😆                                   اعتراف،میکنم دوســــت دارمَــــت ! ❤یک جور خاص ...کمی عاشق تر از حَوا .💏..کمی مَجنون تر از لیلی 💏...کَمی شیرین تر از فرهاد 💏......وابسته ات شدم 💑!!! آنچنان که ماه به آسمان 🌙...ماهی به دَریا🐟 ...وآدمی به نفَس وابَستگی دارد 👫...جانانه بگویمت عشق جانِ من💖"میخواهَمت "و این خودش در عصرِ ما آغاز داستانی عاشقانه است ...❣😍                                                  لطفا،ازته ته ته قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتا  صلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی؟؟؟

678
602
درد نگیری با اون ایموجیت😃😃😂😂😂

😜😜😜😂😂😂😂

من بــــلا نیستم که😒بــــلامنه 😆                                   اعتراف،میکنم دوســــت دارمَــــت ! ❤یک جور خاص ...کمی عاشق تر از حَوا .💏..کمی مَجنون تر از لیلی 💏...کَمی شیرین تر از فرهاد 💏......وابسته ات شدم 💑!!! آنچنان که ماه به آسمان 🌙...ماهی به دَریا🐟 ...وآدمی به نفَس وابَستگی دارد 👫...جانانه بگویمت عشق جانِ من💖"میخواهَمت "و این خودش در عصرِ ما آغاز داستانی عاشقانه است ...❣😍                                                  لطفا،ازته ته ته قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتا  صلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی؟؟؟
686

جیییییییییییییییییییغ.

سلااااااااااااااااااااااااااام.

خوشگلاااااااااااااااااا

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  

این تاپیک قطعا بازدید کننده زیاد داره.هرکی پستمو دید تروخدا با دل مهربونش دعام کنه زندگیم از هم نپاشه حتی شده یه صلوات...ممنونم ازتون

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچوقت توزندگی عجله نکنید!😑✋                                           من خودم یه بار عجله کردم و از بقیه اسپرم ها جلو زدم شدم اینی که الان میبینید  
واقعا که 🤨

بخداذهنم قفل کرد😍

682