موضوع بحث

دورهمی شب نشینی شعبه ۳💪

111088 بازدید | 56639 پست

سلام به هممممگی...

جونم براتون بگه اینجا شعبه سومه شب نشینیه💪

شعبه اولش وبنیانگذارش دوست عزیزم لیمو بود..

شعبه دومش دوست عزیزم اسکارلت بود..

مااینجا روزوشب باهمیم حرف میزنیم،میخندیم،گریه میکنیم،درددل میکنیم،دعامیکنیم...و.......

پایه های ثابتمون عبارتند از‌:خودم🙌،،،لیموووو😗،،،اسکارلت😍،،،ارامش۷۳😋،،،ضحها😃😌،،،بارانا🙈،،،شیایو💘،،،سوگل💞،،،مهیا😳،،،مامان بهار👶،،،فروردینیم👶👶👶،،،کوکیما😏،،،کوچولو🍑،،،ملودی😅،،،جوووجووو۷۵🐥،،،نادیا😘،،،

و..دیگه ذهنم یاری نمیکنه،،اون ایموجی های جلوی اسمارم وقتی بیایید توجمعمون متوجه میشید هرکدوم مخصوص اون نفره😂

خدایـــابا این گرونـــی،کسی ازت توقع مهمونی نداره.دمت گرم کنسلش کن😉قربـــانت،فدات،ستاره بچینی،مهمونی کنسل کنی،بوس.بوس...                                                             همسرمهربونم:😍 اسپند دود می کنم ، برای عشقمان ❤ هر شب میان راز و نیاز های شبانه 💏 نکند جادوگر 👹 زشت بی تفاوتی ،چشممان👀 بزند💑. . .               لطفا،ازته ته ته قلبت برای سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات میفرستی؟؟؟

درد نگیری با اون ایموجیت😃😃😂😂😂

😜😜😜😂😂😂😂

خدایـــابا این گرونـــی،کسی ازت توقع مهمونی نداره.دمت گرم کنسلش کن😉قربـــانت،فدات،ستاره بچینی،مهمونی کنسل کنی،بوس.بوس...                                                             همسرمهربونم:😍 اسپند دود می کنم ، برای عشقمان ❤ هر شب میان راز و نیاز های شبانه 💏 نکند جادوگر 👹 زشت بی تفاوتی ،چشممان👀 بزند💑. . .               لطفا،ازته ته ته قلبت برای سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات میفرستی؟؟؟

جیییییییییییییییییییغ.

سلااااااااااااااااااااااااااام.

خوشگلاااااااااااااااااا

ممد شلوار پلنگی ، ممد خیلی قشنگی ، ممد مارمولکی تو ، ممد چپکی راه میری تو ، نشیمنت چه زشته ، شورت قرمزتو گرفته                   

این تاپیک قطعا بازدید کننده زیاد داره.هرکی پستمو دید تروخدا با دل مهربونش دعام کنه زندگیم از هم نپاشه حتی شده یه صلوات...ممنونم ازتون

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی یکی گردنش کبوده هی ازش نپرسین:چیشده؟؟چی میتونه شده باشه جز اینکه خورده به لبه ی مبل؟وِلَکَن بابا وِلَکَن  
واقعا که 🤨

بخداذهنم قفل کرد😍