2726
عنوان

روزهای سخت جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 4760 بازدید | 91 پست

شما که برا ۱۵ روز اذیت میشین بمونین خونه پدرتون؛ فکرش رو کردین بعد طلاق میخاین چکار کنین؟ اگه مشکل حادی نداری سعی کن سازش کنید. به نفع دوتا تون هست. همه زندگی ها مشکل دارند یکم شما کوتاه بیاید.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوناییکه این روزارو گذروندن بیان بگن چیکار کنم چه راهکاری دارین؟ کمکم کنید لطفا

خدا کمکت کنه بتونی از پس این بار سنگینی که اسمش طلاقه بربیای‌، منم ی روزی مثل شما بودم الان دوباره خاطرات تلخم زنده شد  

بر مــــــحمد وال مــــــحمد صلــــــــــوات
2728

بهش روحیه بدین هی سخته سخته راه نندازین بابا گناه داره عجب ها

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
[QUOTE=53152987]تو که ار این پونزده روز میترسی بعد از طلاق میخوای چیکار کنی؟[/QU سخت ترین قسمت طلاق ...

استارتر زندگی و شوهرتو اصلا و ابدا دوست نداری؟نمیخوای با مشاوره رفتن حل کنی؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
[QUOTE=53152987]تو که ار این پونزده روز میترسی بعد از طلاق میخوای چیکار کنی؟[/QU سخت ترین قسمت طلاق ...

اگه تونستی  نظر مردم برات مهم نباشه اون وقت اماده طلاق شدی. من این روزارو گذروندم حست طبیعیه ولی باید مقابل مردم خودتو محکم نشون بدی تا نتونن چیزی بگن

زندگیمو جوری که دوست دارم میسازم
چرا فک کردم ولی موندن تو اون خونه داغونتره برام

بالاخره وقتی آدم میخواد تصمیماته مهم بگیره

باید دو کفه ی ترازو رو خیلی بالا و پایین کنه ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706