1619
1605
عنوان

روزهای سخت جدایی

3237 بازدید | 89 پست

امروز برای اولین بار رفتیم دادگاه طلاق تواقفی برای 15 روز بعد وقت مشاوره دادن. حالا من این 15 روز خونه بابام میخوام بمونم.

با نیش و کنایه ها چیکار کنم ؟ داداشام بیان بفهمن قشقرق بپا میکنن .

روحیم میخواد داغون شه

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

قبل از اقدام ب طلاق

ب این موضوعات فکر نکرده بودید ؟!

خون پاکی ک روی زمین می ریزد ...  معادلات جهان  را بهم  می ریزد  ...                                                     انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1614

منم دارم این روزا رو میگذرونم...خونه بابام هستم و منتظر طلاق..اما حتی نمیدونم طلاقم میده یا نه

پدر و مادرم و داداشام خداروشکر خیلی هوامو دارن اما از درون میدونم دارن نابود میشن

1523

شما که برا ۱۵ روز اذیت میشین بمونین خونه پدرتون؛ فکرش رو کردین بعد طلاق میخاین چکار کنین؟ اگه مشکل حادی نداری سعی کن سازش کنید. به نفع دوتا تون هست. همه زندگی ها مشکل دارند یکم شما کوتاه بیاید.......

اوناییکه این روزارو گذروندن بیان بگن چیکار کنم چه راهکاری دارین؟ کمکم کنید لطفا

خدا کمکت کنه بتونی از پس این بار سنگینی که اسمش طلاقه بربیای‌، منم ی روزی مثل شما بودم الان دوباره خاطرات تلخم زنده شد  

بر مــــــحمد وال مــــــحمد صلــــــــــوات
1639