2410
2553
عنوان

فیتیله 2

| مشاهده متن کامل بحث + 4127 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ساپورت نظرتون محترم
اما اینها بیشتر دنبال ترویج این کارها هستند تا خود نشان دادن
شاید باورتون نشه اما از طریق همین موسسه ای که باهاش همکاری می کنن کارهای بزرگی به واسطه شهرتشون انجام داده میشه
باور کنید بیشتر تبلیغ برای اون کار تا تبلیغ برای خودشون
2720
درسته. کار سختیه و دولبه. ولی شاید میشد این کارها رو نوع قشنگتری معرفی کنند. شاید مدت کمتر، جزئیات کمتر، غیر مستقیم تر، نمیدونم. رسانه کار شماست، من کارم برنامه نویسیه و اینها نظر کارشناسی نیست. احساسم رو گفتم. به هر حال ممنون.
while (true){x = google(x) ? x : null; }
ببخشید ها دختر من3 سالشه اصلا دوست نداره خودم هم اصلا لذت نمیبرم چون همش وراجیه این سفرهایی هم که نشون میدی حوصله ادم سر میره من وکسایی که بچه دارن ومیشناسمشون همین عقیده رو داریم خیلی حرف میزنن بیشتر نمایش هیجان انگیز نشون بدن بهتره
2714
سلام
من این برنامه های جانبیشو نمی پسندم
یواشکی و چند تا برنامه لوس دیگه رو که بعد از جدا شدنشون از قناد گذاشتن خیلی سبک وزن و وقت تلف کنه
اجراهای خودشون خیلی بهتره
نویسنده های قبل تو برنامه قناد قوی تر بودن
ویژه برنامه فیتیله 88 رو که ببینید متوجه می شید من چی می گم
طراحی لباسشون هم قبلا خیلی شادتر و با سلیقه تر بود

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمروات به اندازه عرض شانه هایت باشد.

وای که من از این قناد و گروهش متنفرم دست از این جلف بازیهاش بر نمی داره مخصوصا این حرکت یه برنامه یه برنامه اههههههه دلم ریش می شه

ولی فیتیله و خیلی دوست دارم
گن لاغری چربی سوز و ساعت شنی کاملا مناسب در زمان شیر دهی و بعد از عمل زایمان  سفارش 09358585603 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1277775&T=&postID=59359816
من خیلی دوستشون دارم. مخصوصا سر کار عکاسخانه یه چند روزی بودم و از نزدیک باهاشون اشنا شدم. آقای فروتن از 100- 100 میدم آقای گلی هم 90. ولی آقای مسلمی یه کم نه بیشتر از یه کم یخ هستن از 100- 10 میدم.

به قناد هم منفی بینهایت میدم ..............که جلف با اون دلقک بازی هاش . من دیددم یه جا ازش پرسیده بودن نظر بچهه ات در مورد کارهات چیه ؟ گفته بود دخترم بهم میگه بابا واقعا تو خجالت نمیکشی اینکارا ور میکنی؟ واقعا هم.............
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
دختر من اصلا دوست نداره هیچ جذابیتی براش نداره
اما دلم میخواد بیارمش تو برنامه
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2706