2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو بارداری اولم آزمایش خونم مثبت بود ولی بیبی چکم همش منفی میشد چند تا زدم اصلا مثبت نشد

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731

عزيزم من يه هفته تاخير داشتم آزمايشم مثبت بود حالم بده ٥روزه فقط گريه ميكنم

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
عزيزم من يه هفته تاخير داشتم آزمايشم مثبت بود حالم بده ٥روزه فقط گريه ميكنم

چرا مگه نمیخواستی

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738
من تو بارداری اولم آزمایش خونم مثبت بود ولی بیبی چکم همش منفی میشد 

واااای یعنی هاله هم نمیافتاد یا دقت نمیکردی؟ 

لِلَّهِ مُلْكُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ يَخْلُقُ مَا يَشَاء يَهَبُ لِمَنْ يَشَاء إِنَاثًا وَيَهَبُ لِمَن يَشَاء الذُّكُورَ(از آن خداست فرمانروایی آسمانها و زمین هر چه بخواهد می آفریند به هر، که بخواهد دختر می بخشد و به هر که بخواهد پسر می بخشد)أَوْ يُزَوِّجُهُمْ ذُكْرَانًا وَإِنَاثًا وَيَجْعَلُ مَن يَشَاء عَقِيمًا إِنَّهُ عَلِيمٌ قَدِيرٌ(و یا هم پسر دهد و هم دختر و هر کس را بخواهد عقیم می گرداند، زیرا او دانا و تواناست) سوره شوری آیه ۴۹ و ۵۰
من تو بارداری اولم آزمایش خونم مثبت بود ولی بیبی چکم همش منفی میشد چند تا زدم اصلا مثبت نشد

منم مثل شما بودم

خدایا گل پسرم امیرحسین وگل دخترم آوا رو برای ما حفظش کن خدا همه اونایی که نی نی دلشون میخواد رو دامنشون و سبز کنه ایشالا🧿🧿❤️❤️

نه اصلا بهش فكر نميكردم خداروشكر دوتا دارم

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
بیبی چکتون مثبت بود یا فقط آزمایش دادین

آخه اصلا يه لحظه هم به ذهنم نميرسيد كه شايد باردار باشم كه بخوام بيبي بزنم تا رفتم دكتر گفت آزمايش

واااای یعنی هاله هم نمیافتاد یا دقت نمیکردی؟ 

نه اصلا منفی میشدبا اینکه یکهفته از موعدم گذشته بود که گفتم باردار نیستم ده روز گذشت دیدم پری نشدم رفتم آزمایش دادم مثبت بود 

2706