2726
عنوان

روش مقابله با سوسک ریز

| مشاهده متن کامل بحث + 12089 بازدید | 53 پست

سلام مادرم اینا سوسک کابینتی داشتن چندسال بود دیگه خسته شده بودن من باتحقیقاتی که کردم سمشو پیدا کردم سمش نه بو داره نه خطر یه نوع سم خوراکیه اشپزخونه که پرازسوسک المانی باشه طی ۳ روز ازبین میبره مثل پودرکیک میمونه یه بستش برای یه اشپزخونه کافیه بسته ای۲۵۰۰۰ تومن اگرکسی خواست واقعاپشیمون نمیشه خودم صدنوع سم زدم کابینتارو رنگ زدیم فایده نداشت سوسکا به سم مقاوم شدن ولی این درعرض۳ روز ازبینشون برد اگرکسی خواست این شمارم تماس بگیره 

۰۹۹۰۲۵۱۵۷۹۹

هرکیم ازمن گرفت راضی نبود پولشو پس میدم صددرصد جواب میگیرید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما آپارتمان نشین هستیم،.کل آپارتمان سوسک ریز دارن به جز ما. البته مدام قرار میذارن همه باهم سمپاشی میکنند یه مدت راحت میشن. من هر شب توی تمام راه آب ها (سینک، دستشویی، روشویی )وایتکس میریزم. سوسکا از خونه ما فرارین.ورودی خونه و داخل تراس رو هر از گاهی (دو ساله نریختم )پودر سوسک میریزم. ولی نه همیشه. البته از وقتی به چند تا از همسایه ها یاد دادم، تقریباً فقط تو پارکینگ سوسک درشت میبینیم. 

شما باید یه بارهمه وسایلت رو خارج کنی تو یه اتاق جمع کنی همه خونه رو سم سوین بزنی سم مایه پودر و قلمی بزنی بزاری بمونه، سوسک ریز توی وسایل نفوذ و تخم ریزی می کنه از ساعت تا لباسشویی رو باید سم بزنی  محوطه بیرون رو سم کامن بزنی دور تمام درها و پنجره ها اگه تو خونه نیستی داخل خونه هم بزن هیچ جنبنده ای به خونه تون نزدیک نمی شه 

سلام من هم سوسک ریز داشتم هم درشت با شرکت تارومار تماس گرفتم امدن سمپاشی کردن واقعن ریشکن شده اینم ت ...

ببین دلم میخواد لهتکنم تو از سوسکم چندش تری هرجا میرم هستی خبر مرگت درست تبلیغ کن چرا انقدر خالی میبندی 

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟