2410
2553

ببین عزیزم من خودم دوره ارایشگری دیدم این رنگ رو بری ارایشگاه سیصد میگیره برات درمیاره با دکلره دو بار بشوری کاملا رنگت میریزه و انکار پولت رو انداختی تو سطل اشغال موهاتم داغون میشه چون روی دکلره اصلا نباید زیاد رنگ کنی موهات پودر میشه این رنگ ها فانتزین و فورا میریزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ببین عزیزم من خودم دوره ارایشگری دیدم این رنگ رو بری ارایشگاه سیصد میگیره برات درمیاره با دکلره دو ب ...

شتيلين جون شما كه واردين چي پيشنهاد ميدين براي عيد ؟ من اين زمينه هاي ياسي رو خيلي دوست دارم و از تن زرد خيلي خسته شدم . ضمنا دوست دارم جوونتر ديده بشم 

2714

عزیزم  اخه بستگی داره رنگ پوستت چه رنگیه ولی پیشنهاد میدم اگه هم دکلره میکنی بری یه ارایشگاه خوب اما رنگ های فانتزی یک بار مصرف هستن و میریزن 

در ضمن اگه دکلره داری تو موهات اصلا دوباره دکلره نکن 

عزیزم  اخه بستگی داره رنگ پوستت چه رنگیه ولی پیشنهاد میدم اگه هم دکلره میکنی بری یه ارایشگاه خو ...

شايلين جون سفيدم و همه رنگ بهم مياد . ترجيح ميدم دكلره نكنم و دوست دارم با رنگ به حالت لايت موهامو تغيير بدم يعني موهاي خودم رو از كلاه مش بيرون بيارن و با رنگ سايه روشن تو موهام بندازن كه موهام اسيب نبينه