2726
عنوان

سلام معنی ایموجی ها

943 بازدید | 13 پست

https://www.porseshkadeh.com/question/20514/لیست-و-معنی-و-عبارت-متنی-شکلک-ها-و-آدمک-ها-و

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی کسی هست‌که معنی اینا رو ندونه🤔🤔🤔

عزیزم من خیلی ها رو به اشتباه استفاده می کردم ...

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
حیف سایت از این ایموجی ها داشت بازم بزارن کاش😔

آخی من اونموقعا هنوز اینجا به دنیا نیومده بودم 😆😜

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

مثلا اونی که عصبانی هستش با یه چکش ...من فکر می کردم یعنی عصبانی شد ولی معنی اش وقت تمام شد بود که خیلی برام جالب بود

اخ یاد زمانی افتادم که تو مسنجر چت میکردم😁

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓