2737
2734
عنوان

سفر به تفلیس در نوروز

320 بازدید | 9 پست

سلام دوستان . من برای نوروز تصمیم به سفر به تفلیس دارم. اگه کسی تجربه سفربه تفلیس در نوروز و داره لطفا به اشتراک بذاره ممنون میشم .( آب و هوا و فرهنگ جاهای دیدنی و ....)

هوا سرده میشه اونجا ؟

سلام عزیزم تفلیس نوروز سرده... اگه بخوای از آکوا پارک و جینو پارک استفاده کنی ... چون سرده نمی تونی ... عقط جاهای دیدنش یه کلیسا معروف داره که اسمش الان یادم نیست ... و چند جای تاریخی ... همین ...من خودم بجز پارک هاش و ایست پوینت که یه مال بزرگ بود جایی رو نپسندیدم... اخلاقشونم خوب نیست ...تو فرودگاه هم بسیار با ایرانیا بد برخورد می کنن

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

تفليس خيلى زيباست منتها زمان خوب واسه رفتن به تفليس ارديبهشته.. واقعااااا مناظرش قشنگه

كليساى آنانورى حتما برين

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم تفلیس نوروز سرده... اگه بخوای از آکوا پارک و جینو پارک استفاده کنی ... چون سرده نمی تونی ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی . پارک آبیش استخر سر پوشیده نداره؟ بچه ها نمیتونن استفاده کنن؟

2728
تفليس خيلى زيباست منتها زمان خوب واسه رفتن به تفليس ارديبهشته.. واقعااااا مناظرش قشنگه كليساى آنانو ...

ممنون گلم از محبتت.ولی مجبورم فروردین برم به خاطر مشغله کاری و مدرسه دخترم .  پس باید لباس زمستونی برداشت برای فروردین؟

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی . پارک آبیش استخر سر پوشیده نداره؟ بچه ها نمیتونن استفاده کنن؟

سلام چرا داره ...ولی کوچیکه ...اگه می خواین برین جینو پارکش رو برین ..آکواش خیلی شلوغه ..و کثیف....جینو بهتره

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
ممنون گلم از محبتت.ولی مجبورم فروردین برم به خاطر مشغله کاری و مدرسه دخترم .   پس باید لباس زم ...

كاملا زمستونى كه نه.. ولى لباس گرم حتما لازم مى شه

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
2738

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت تور اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون هتل گرفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارم  قیمت روز   تور ارزون  26709011

نبشی