2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخه باسلیقه کی بودی تو😍عشق کی بودی تو😍خواهری کی بودی تو😍

نووووش جونت گوشت بشه به لُپای پنبه ایت😘

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
نوش جان 😍

سلام عزیزدلم خوبی؟گل پسرت چطوره؟

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
بلا جونم اون پستت ریپ نشد مرسی عشقمممم چقد دلم تنگ شده بود برات عزیز دلم❤❤❤

قربووونت برم..دخمل وپسملت خوبن؟؟

من بیشتررر💋💋💋

2706