2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پول دل تیکه تیکه شده چقد میشه اخه؟؟؟

هبچ چیزو نمیشه ثابت کنی من الان مشخص شده دکترم تقصیر کار بود اما چه فایده همش دورمون میدن همش دادگاه عقب میندازن دکترمم داخل مطبش نشسته زنا رو ویزیت میکنه هیچکسم نمیدونه این خانوم دکتر چه جنایتکاری بوده نمیشه هم رسواش کنم ....همینجوری سر گردونم 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

بچه ها خاله من پیش یه دکتر میرفت کلی ازش پول گرفت حتی زیر میزی زایمانش راهم ازش گرفت زایمان زودرس داشت دکترش گفت بایدبری بیمارستانی که پخش نوزادان داشته باشه،کلا دوتا بیماریستان بود یکیش خصوصی بود به هیچ وجه قبولش نکردن تا فهمیدن مریض اون دکتره فرستادنش بیمارستان دولتی،مجبورش کرده بودن طبیعی زایمان کنه،سه روز امپول فشاربهش زده بودن کیسه ابشم باز شده بودباسرم اب راتامیین میکردن سرزایمان هم بچش تپش قلب میگیره دکترشم اصلا نرفته بودبالا سرش کاراموزازایمانش میکردن میگفتن طوری نیست بالاخره خودش وسط درد شروع میکنه دادوبیداد میفرستندش واسه سزارین،تازه جانداشتن تواتاق استریل،بچشم کلی تو دستگاه بود بخاطر همون تپش قلب،

شیک ترین و مناسب ترین سیسمونی برای ناز گل ها ی شما،باقیمت های باور نکردنی                         NiNiNaz139@
هبچ چیزو نمیشه ثابت کنی من الان مشخص شده دکترم تقصیر کار بود اما چه فایده همش دورمون میدن همش دادگاه ...

ان شاالله که خدا خودش جوابشون بده فقط پول مفت میگیرن از مردم

2738
مرسی عزیزم دلم میخاد دوباره حامله شم

تو حاملگه بعدیت همه چیزو بسپر به خدا و به هیچ چیز فکر نکن و راضی باش به رضای خودش ایشالا بهترین اتفاقا برات بیفته

خداوندا به خاطر تمام روزهایی که تو با من بودی و من بی تو مرا ببخش
تو حاملگه بعدیت همه چیزو بسپر به خدا و به هیچ چیز فکر نکن و راضی باش به رضای خودش ایشالا بهترین اتفا ...

این ماه میخام‌اقدام کنم خدا کنه خدا دامنم سبز کنه دوباره دو تا نی نی ازم گرفته دوباره دوتاش بهم برگردونه.....فدات عزیرم

بچه ها خاله من پیش یه دکتر میرفت کلی ازش پول گرفت حتی زیر میزی زایمانش راهم ازش گرفت زایمان زودرس دا ...

تو بیمارستان دولتی که فقط کاراموز میفرستن که ادمو بکشن

2706