2726
این دکتر چون سهامداره و اسم در کرده بی دلیل هزینه های هنگفت میگیره همرو ناباور میکنه و بعد پیشنهاد ivf یا میکرو میکنه برای خودم‌متاسفم گه بهش اعتماد کردم و الان خیای خوشحالم که حامله شدم اونم به خوتست خدا ،تو رو خدا به اظهار نظر های خوب اعتماد نکنید از طرف خودشون میان مینویسن، من احتمال خیلی زیاد ازشون شگایت میکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام، یک دکتر خیلی خوب نامه ی معرفی به دکتر طاهری پناه به من داده تا اونجا برای IUI  اقدام کنم، این همه نظرات منفی آدمو دلسرد می کنه، شما چطور به سمت این دکتر کشیده شدین؟

سلام دكتر طاهري پناه كلا الكي هر دفعه سونو ميكنه، گرون تر و نقد ميگيره و به بيمارش خيلي توجهي نميكنه ولي من كارش رو خيلي قبول دارم من پيشش ivf كردم و دفعه اول جواب داد الان هفت ماهه دوقلو باردارم . 

دکتر طاهری پناه یک آدم پول دوسته.به مریض هاش اصلا توجه نمیکنه.فقط الکی سونو میکنه و مبلغ هنگفتی میگیره.سریع نا امیدت میکنه.تا اخر عمرم فقط نفرینش میکنم.منو کاملا نا امید کرد ماه بعدش باردار شدم و الان یک پسر خوشگل دارم.خدا ایشالله جواب کاراشو بده

منم میخواستم پیشش آی وی اف کنم ولی از رفتاراش بدم اومد اون حس آرامشو بهم نمیداد دکترمو عوض کردم ماه دیگه هم آی وی اف میکنم پیشش

حداقلش اینه که دکترم بهم نرژی مثبت و آرامش میده

لطفا برای مامان شدنم دعا کنید و یه صلوات بفرستید  
2706