2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ضد افتابزدن... خوردن میوه زیاد...دوری ازغم واندوه..خنده خوشحالی...نسابیدن باکیسه😂😂😂😂😂😂

اتفاقا من شنیدم میگن باید صورت رو با کیسه سابید...میگن با اینکار سلول های مرده از بین میرن و پوست مجبور به کلاژن سازی میشه...دقیقا مثل فرایند میکرونیدلینگ.

2738
اره من سه بار انجام دادم.واقعا معجزست😊😊

برای چه مشکلی؟من گودی جای جوش دارم

دستهایم را در باغچه میکارم. سبز خواهم شد...سبز....سبز...سبز   .و پرستوها در گودی انگشتان جوهری ام تخم خواهند گذاشت
برای چه مشکلی؟من گودی جای جوش دارم

من بعد از بدتیا اومدن پسرم کمی پوستم طراوتش رو از دست داده بود.اما عمه خودم برای منافذ و شلی پوست نیدلینگ میکنه هم من و هم عمم خیلی راضی بودیم.تو گوگل بزن میکرونیدلینگ و کاربرد آن.تاپیکاشو برات میاره بالا

زیر چشم بزنیم یه موقع بدتر نشه؟ من چروکای خیلی ریز دارم .هر چند وقت باید بزنیم؟

فک‌ نکنم من و مامان و خواهرام استفاده میکنیم

من هفته ای دوبار میزنم بیشتر بزنی زودتر نتیجه میگیری

من بعد از بدتیا اومدن پسرم کمی پوستم طراوتش رو از دست داده بود.اما عمه خودم برای منافذ و شلی پوست نی ...

جایی که رفتین هم مهمه میشه بگی کجا انجام دادی

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2706