2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اینو پیدا کردن باید سم بدن بخوره

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

اين لايك كنين چيه مد شده😐خب بزارين علاقمندياتون

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

جالب اینجاست که نه کیفی چیزی با خودش برده نه لباسی هیچی با همون لباس خونه و دمپایی رفته حتی به اونی بردتش پول نداده فقط پیاده شده و رفته بعدشم از دید دوربین خیابون رفته ندیدن کجا رفته الان از اون قضیه چند ماه میگذره حتی بیمارستانا پزشک قانونی راه ها همه جا رو چک کردن انگاری آب شده رفته تو زمین هیشکی هم خبر نداره ازش پلیس هم دیگه مثل قبل پیگیر نیست دخترش خیلی هنوز بی تابی میکنه میگه ما مشکلی نداشتیم حتی مدارکش پول هیچی نبرده ولی نیست من که موندم چی بگم والا نظر شماها چیه امروز داشتم بهش فکر میکردم مگه میشه یه آدم الکی الکی گم بشه 

2706