2733
2734
عنوان

دکتر مرجان سخایی(قم)

8719 بازدید | 11 پست

خانوما شما دکتر  سخایی را میشناسید؟

۱. چطور دکتریه؟

۲. علمش به روز هست؟

۳. اخلاقش چطوره؟

۴.تمام آزمایشات و داروها را کامل میده؟

۵. سزارینش چطوره؟

کلا هر چی در موروش میدونید لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

روز 1393/2/18 ساعت 9:37 صبح یه فرشته کوچولو به خدا گفت اجازه میدید برم پیش مامانم آخه خیلی وقته منتظرمه. و این طوری خدا بزرگترین نعمتش را به من و همسر عزیزم هدیه کرد و ثمره عشقمون (دختر نازمون) پا به دنیا گذاشت. الهی شکرت. خدایا نگهدار خوشبختی خانواده کوچیکمون باش.

خانوما یعنی هیچ کس قمی نیست؟

روز 1393/2/18 ساعت 9:37 صبح یه فرشته کوچولو به خدا گفت اجازه میدید برم پیش مامانم آخه خیلی وقته منتظرمه. و این طوری خدا بزرگترین نعمتش را به من و همسر عزیزم هدیه کرد و ثمره عشقمون (دختر نازمون) پا به دنیا گذاشت. الهی شکرت. خدایا نگهدار خوشبختی خانواده کوچیکمون باش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر مرجان سخایی که عالی مطبش تو خیابان صدوقیه. من واسه بارداری اولم تحت نظر ایشون بودم. خیلی دکتر خوب و با وجدانیه. خیلی هم اخلاق خوبی داره. با راهنمایی هایی که کرد هم دوران بارداری هم زایمان خوبی داشتم. اطلاعاتش و میتونی از تو سایتش برداری مطالب خیلی خوبیم توش داره میتونی استفاده کنی http://dr-sakhaei.com

2728

عزیزم دکتر سخایی بسیار دکتر منظم و با وجدانیه من خیلی دوسش دارم کل بارداری ام تحت نظرش بودم و خداروشکر به خوبی سزارین شدم هیچ مشکلی هم برام پیش نیومد خیلی دعاش می کنم همیشه و تولداش براش گل می فرستم. قدر این دکترارو باید دونست

عزیزم دکتر سخایی بسیار دکتر منظم و با وجدانیه من خیلی دوسش دارم کل بارداری ام تحت نظرش بودم و خداروش ...

چقدر خوب که یه دکتر انقدر کارش درسته و با اخلاقه که اینجوری ازشون تعریف میکنی . واقعا بعضی دکترا رو که اصلا نمیشه باهاشون حرف زد از بس بد اخلاقن

انشالله که دکتر سخایی و امثال این دکترای مهربون همیشه تو کارشون موفق باشن و تنشون سلامت باشه 

من خواهر شوهرم همیشه میره پیش دکتر سخایی میگه خیلی با حوصله و پر انرژیه خداروشکر. مطبشم فک کنم سمت فلکه صدوقی، بالای داروخونه امام رضا باشه . آدرس دقیق ندارم ازش ولی واقعا تعریف میکنن ازش . قیمت ویزیتشم انگار خیلی مناسبه 

من خواهر شوهرم همیشه میره پیش دکتر سخایی میگه خیلی با حوصله و پر انرژیه خداروشکر. مطبشم فک کنم سمت ف ...

سلام چه روزایی هست این دکتر واقعا کارش خوبه ؟من برای مراقبت های دوران بارداری میخوام برم پیشش

2738
عزیزم دکتر سخایی بسیار دکتر منظم و با وجدانیه من خیلی دوسش دارم کل بارداری ام تحت نظرش بودم و خداروش ...

عزیزم سز اختیاری ام انجام میده؟

که داند به جز ذات پروردگار* که فردا چه بازی کند روزگار..... به امید اقامه نماز جمعه در قدس😊
خانوما یعنی هیچ کس قمی نیست؟

دکتر مرجان سخایی که عالی مطبش تو خیابان صدوقیه. من واسه بارداری اولم تحت نظر ایشون بودم. با راهنمایی هایی که کرد هم دوران بارداری هم زایمان خوبی داشتم. اطلاعاتش و میتونی از تو سایتش برداری مطالب خیلی خوبیم توش داره میتونی استفاده کنی http://dr-sakhaei.com

دوستم دو تا پسرهاش رو پیش خانم دکتر سخایی بدنیا آورد. کارش با دکترهای تهران برابری میکنه واقعا، دکتر آرومی هم هست. یکی از آشناهامون هم زگیل تناسلی داشت براش درمان کرد. الان خداروشکر اصلا دیگه برنگشته