2726

سلام دوستان.. دخترم تازه ۹ ماهش شده..ازوقتی به غذاخوردن افتاده یبوست گرفته.. تو غذاش کره و روغن زیتون میریزم.. بارهنگ میدم ولی فایده ای نداره.. واقعا عاجزشدم.. ببخشید مدفوعش هم خیلی خشکه.. لطفا تجربیاتتونو بگید که به سنش هم بخوره.. دعاتون میکنم

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم من پسرم تقریبا از سه ماهگی تا شیش ماهگی یبست شدید داشت هر دوهفته یبار شکمش کارمیکرد.دکتر شربت ...

یعنی بعدش دیگه شربت مصرف نکرد و خوب شد؟؟

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
مدام اب لیمو بهش بده انجیر بریز تواب بمونه یه دو ساعت یابیشتر بعد ابشو بده

ابلیمو؟؟ واقعا تاثیر داره؟

اشتباهی ابلیمو ترش ندی من لیموشیرینو میگرفتم تو شیشه بهش میدادم روزی دوتا لیمو یا سه تا

درسته که سیب و اب سیب یبس میکنه؟؟

عزیزم من پسرم تقریبا از سه ماهگی تا شیش ماهگی یبست شدید داشت هر دوهفته یبار شکمش کارمیکرد.دکتر شربت ...

وااای تو رو خدا منم خیلی با یبوست درگیرم 

دیگه خسته شدم از روغن زیتون گرفته تا بارهنگ و خاک شیر و اجیر خیس خورده و ترنجبین استفاده کردم 

تا حذف هویج و برنج و سییب زمینی و ...

دیگه خسته شدم

لاکتولور رو چقدر میدادی؟ و یه دفعه قطعش کردی یا کم کم ؟

وااای تو رو خدا منم خیلی با یبوست درگیرم  دیگه خسته شدم از روغن زیتون گرفته تا بارهنگ و خاک شی ...

یادم نیس دقیق‌تر فکر کنم هر دوازده ساعت یه قاشق غذاخوری بعدشم باید دو لیوان آب بدی بهش.نه یه سری دادم دیگه تموم شدش نخریدم برایش.سرخود نده با مشورت پزشک بده

2706