2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد چن ماه پ شدی؟ چن سالته؟ امپولم زده بودی؟

دوس داشتم مامان بشم.پلی کیستیکم و دکتر گف فولیکولی نیس.از ابان اقدام کردم و دوم فروردین بعد چهارده روز تاخیر دو خطه شد.خدایا شکرت.همه دوستامو ک نینی میخان شگفت زده کن .  ... .. .دعاکنید پسرم سالم بیاد بغلم و مشکلاتی که در بارداری برام پیش اومده انشالله بزودی تموم بشه.ممنون.
2738
منم ده ماهه نشدم قرصشم دارم جواب میده بنظرت بخورم؟

اره قرصشم دارن کسایی که نمیتونن طعم بد قطرشو تحمل کنن خوبه واسشون 

ولی قطرش بهتره به نظر من 

افکار تبدیل میشن به اجسام

چه مدت  بعد مصرف پ شدی

دوس داشتم مامان بشم.پلی کیستیکم و دکتر گف فولیکولی نیس.از ابان اقدام کردم و دوم فروردین بعد چهارده روز تاخیر دو خطه شد.خدایا شکرت.همه دوستامو ک نینی میخان شگفت زده کن .  ... .. .دعاکنید پسرم سالم بیاد بغلم و مشکلاتی که در بارداری برام پیش اومده انشالله بزودی تموم بشه.ممنون.
چه مدت  بعد مصرف پ شدی

من بعد ۳روز البته تو بروشور قطره نوشته دیر جواب میده و حداقل باید یک ماه بعد تاثیرشو ببینیم 

و باید توی دوران قاعدگی هم مصرف بشه 

در موارد شدید میشه حتی دوبار در روز مصرف کرد 

افکار تبدیل میشن به اجسام
من بعد ۳روز البته تو بروشور قطره نوشته دیر جواب میده و حداقل باید یک ماه بعد تاثیرشو ببینیم  و ...

از کجا بخرم

2706