2737
2734
عنوان

شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو چیکار میکنی تو اینجور مواقع؟

هیچی اعصابم خورد میشه از دستش الان چن روز دارم دیونه میشم ک امروز وقتی خواب بودم دیدم از غار تنهاییش اومد بیرونو پتوی خودشو کشید رو من

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..
2728
اخی خخخخخ. بس امروز دیگه کامل از غارش درمیاد. 

خداکنه 

این غارم ی حوویی شده برا ماهاا

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..

شوهر منم همینطوریه مخصوصا اوایل خیلی اینطوری بود ولی الان خیلی بهتر شده 😐خودش خود به خود درس شد 

واقعا وقتی اینطوری میشدرواعصاب بود 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹
2738
تو چیکار میکردی؟ ماهم تازه عروسی کردیم 

😁همش غر میزدم وای تو چرا اینطوری هسی وای مگه دوسم نداری دلت نمیخواد من پیشت باشم 

به مرور زمان بیخیال شدم اصا دیگه حساس نبودم خودشم درست شد 

😂😂😂الان من میرم تو خودم و اصا تو این دنیا نیسم 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹
😁همش غر میزدم وای تو چرا اینطوری هسی وای مگه دوسم نداری دلت نمیخواد من پیشت باشم  به مرور زما ...

من عر بزنم دعوا میشه.به روی خودم نمیارم ولی از درون ناراحتم. منم میخوام برم تو خودم شاید خوش بگذره

من عر بزنم دعوا میشه.به روی خودم نمیارم ولی از درون ناراحتم. منم میخوام برم تو خودم شاید خوش بگذره

😄منم غر میزدم دعوا میشد قشنگ هفته ای ۲_۳بار دعوا میکردیم هی من میگفتم توجه نمیکنی هی او میگفت نه اینطوری نیست  من وقتی هم ناراحت باشم اصلا نمیتونم رو خودم نیارم خیلی برونگرا هستم  به نظر من سعی کن حساس نباشی بعدشم یه محیطی فراهم کن که با هم خوش بگذرونین شاید مشکلی چیزی داره و برات حرف بزنه اون موقع 

مرسی عزیزم باشه

😘خواهش عزیزوم