2726
عنوان

شوهرم

635 بازدید | 27 پست

چرا شوهرم همش تو خودشه؟ بعضی وقتا شوهرم خودبخود میره تو خودش منم ازش نمیپرسم چون بحث و دعوا میشه. ولی وقتی میره تو خودش منم انگار نه انگار کار خودمو میکنم.ولی حالم بهم میخوره ازین اخلاقش. قیافشم شبیه زهرمار میشه

میره تو غار تنهاییش...هرازچندگاهی اینطور میشن نباید کار ب کارش داشت باشی خودش برممیگرده ب حالت عادی

هرچه دلم خواست نه آن میشود                   هرچه خداخواست همان میشود❤تیکرعروسیمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مث شوهر من ک چن روزه معلوم نی چ مرگشهههه اهه

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..
2728

واست ژست الکی نمیگیره که

حتما بدبخت یه غمی داره که نمیگه بهت

البته شوهر منم دقیقا همینجوریه😒

آدم حاضره کتک بخوره ولی اینقدر یکیو تحمل نکنه

هرکه در عشق سر از قله برآرد هنر است همه تا دامنه‌ی کوه تحمل دارند!
بنظرم مردایی که زیاد اهل رفیق نیستن بیشتر اینجوری میشن...شوهر من که اصلا رفیقی تو زندگیش نیست

جدا؟ خوبه همینطوری باشه  . اخه منو اجازه نداد با دوستام باشم.گف من گذاشتم کنار توام بزار کنار. حالا حقشه افسردگی بگیره

هر هفته دوسه روزش اینجوریه.پشیمون میشم دیگه از ازدواجم

برا من 7روز هفته همینطوریه  از جمعه معلوم نیس چشه یعنی خوب بودا جمعه رفت بود بیرون خواهرش زنگ زده بود حرفیده بودن نمیدونم چی گفته بود ک حالش گرفته بود با منم درست حسابی نمیحرفه

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..
2706