2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر با اخلاق و مهارت تو زایمان میخام برام مهم نیس معروف باشه

من دكتر هفت برادران ميرم

بيمارستان زهراي مرضيه و ميلاد زايمان ميگيره

مطبش چهارباغ بالا

فوق العاده مهربون صبور و با تشخيص خوب و عالي عالي هرچي بگم كم گفتم مامانم پيشش عمل زنان كرد 

2738
من دكتر هفت برادران ميرم بيمارستان زهراي مرضيه و ميلاد زايمان ميگيره مطبش چهارباغ بالا فوق العاده ...

عزیزم از قبل بارداریت میرفتی پیشش؟میشه یکم درباره اقدامات قبلش بگی؟چه ازمایشایی دادی چه قرصایی خوردی؟یکم آگاه سازی کن

بیمارستان میلاد خیلی بزرگ و تر تمیزه.امکانات هم داره مثلا بعد زابمان مییان از نی نی عکس میندازن و ....چیزایی بود که شنیدم.سزارین پنج تومن و طبیعی چهار و خورده ای .البته دکترای متفاوت دستمزد متفاوت دارن

عزیزم از قبل بارداریت میرفتی پیشش؟میشه یکم درباره اقدامات قبلش بگی؟چه ازمایشایی دادی چه قرصایی خوردی ...

من بارداريم ناخواسته بود

ولي وقتي رفتم پيشش چكاپ كامل داد كه انجام بدم ماه پيش هم همراه با ازمايش ديابت باز كم خونيو  ويتامين دي اينا هم نوشت برام كه بنظرم دقتشو ميرسونه!!چون دكتراي ديگه ديدم فقط ديابت رو نوشته بودن

از همون اول فوليك اسيد داد از ماه سون اهن و كلسيم

دكتر خيلي آگاهيه اصلا استرس و ترس وارد نميكنه مثلا من جفتم پايين بود همه منو ميترسوندن دكتر با خونسردي برام توضيح داد نگراني نداره با افزايش سن بارداري جفت هم بالا ميره

كلا اگر نيم ساعت هم ازش سوال كني قشنگ جواب ميزه قشنگ گوش ميده

منكه خيلي راضي ام واقعا خدا براش خوب بخاد

دکتر با اخلاق و مهارت تو زایمان میخام برام مهم نیس معروف باشه

والامن تعریف دکتر اخوان شنیدم میگن بیشتر روتغذیه کار میکنه تا دارو عزیزم

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
2706