2733
2734
عنوان

✋اعتراف میکنم که....

833 بازدید | 76 پست

✋اعتراف میکنم که :

هر وقت  که حوصله ندارم آشپزی کنم به همسرم میگم :

واااای امروز چقدر هوسِ خونه یِ مامان اینا رو کردم....

همسرمم با خوشحالی زنگ میزنه به مامانش که :

مامان ما داریم میایم اونجا

بچه ها دلشون واستون تنگ شده...

خدایا منو ببخش😢

باشد که رستگار شوم😥

خبیث هم خودتونین😆😜

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ام عالی . هم خودت خوشحال میشی هم شوهرت هم خانوادش . حالا اون وسط ی دروغ مصلحتی هم گفته میشه ک زیاد مهم نیست 😂😂😂😂😂

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
2731

خواهرسوهرم اینا به شوهرم بدهکاربودن شوهرم یادش رفته بودمنم بطور مرموزانه ای امروز گفتم که ببین پولتو دم عید بگیرودیگه نگو دوماه گذشته رپولمو ندادین من باشم ازآبجیم نمیگیرم وهمونلحظه به شوهرخواهرش،شماره حساب داد،پولمودیگه بده😎😎

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

پس میری خونه گینانا؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738
خیلی ام عالی . هم خودت خوشحال میشی هم شوهرت هم خانوادش . حالا اون وسط ی دروغ مصلحتی هم گفته میشه ک ز ...

الهی العفو😭

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
الهی العفو😭

😂😂😂😂 

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..

استادامن تغییر نام دادم چی بگم اسم با اسم جدیدصدام کنن

الهی شکرت دلبندم پسرم پاره تنم صحبت میکنه و دقت و‌تمرکز بالایی داره و کاملا سالم و نرماله الهی شکرت بابت محبت و عشقی که پسرم داره الهی شکرت که پسرم سخنور ه الهی شکرت که پسرم دانا و باهوشه خدايا شکرت که پسرم یه مردم کامله الهی شکرت برای سلامتی پسرم
جان😨

گینانا به زبان ترکی هست..یعنی مادرشوهر😉

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706