2410
2553
سلام مامانای گل

من دارم این تاپیک رو میخونم و لیست برداری می کنم تا خلاصه ترین و پرکاربردترین سیسمونی رو بگیرم.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=139095&PostID=11594041#11594041
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=279592&PostID=11608409#11608409

شما هم بیایید از خریداتون بگید.
CafeMom Tickers
بچه ها من هفته بیست و هفتم.
سیسمونیم کامل کامل شده.
فقط قرص پریناتال میخورم.
هفته پیش رفتم سونو دکترم گفت وزنش حدود 870 گرم.یه کم فکر کنم از نرمال کمتره؟نه؟شماها تو سونوتون واستون وزن نمیزنن بگین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من هفته بیست و هفتم.
سیسمونیم کامل کامل شده.
فقط قرص پریناتال میخورم.
هفته پیش رفتم سونو دکترم گفت وزنش حدود 870 گرم.یه کم فکر کنم از نرمال کمتره؟نه؟شماها تو سونوتون واستون وزن نمیزنن بگین؟
سلام به همه مامانای منتظر
من هفته 25 هستم.نینی نازم دختره.فوروس سولفات و مولتی ویتامین میخورم.هنوز سیسمونی نخریدم.
مینا جان سونوی هفته 22 وزن دخترم 415 گرم بود.فکر کنم وزن نینی شما الان خوبه.
کتاب همه مادران سالم اند اگر... تالیف الیزابت فنویک ترجمه امیر صادقی بابلان رو توصیه میکنم بخونید مامانا.
2720
رزا جون نمایشگاه چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هفته 14 هستم . منم شروع به مصرف مولتی ویتامین پرنتال کردم و اسید فولیک رو قطع کردم نی نی هم پسره . میشه مژه برای 1 یا 2 هفته ای گذاشت ؟فقط برای زایمان چون 1 بار 1 ماه گذاشتم همه مژه های خودم ریخت
دپارتمان تخصصی آرایش دایم خانم اکبری
با سابقه درخشان 19 ساله

طراحی ابرو ، هاشور موئی ابرو ، هایلایت ابرو ( انواع طراحی و قرینه سازی ابرو )

خط چشم ، سایه چشم

- خط لب ، رژلب

طراحی بدن سه بعدی و سایه روشن ... رنگی و سیاه و سفید مثل یک نقاشی فوق العاده

* با استفاده از ست یکبار مصرف برای هر مشتری *

* ضد عفونی و استریل وسایل به کمک اتو کلاو و دکونکس *

فرمژه ، رنگ مژه همراه با ویتامینه

موبایل : 09381008121

http://tattoo4u.blogfa.com

بهترین آرایش دائم
1.بچه ها نمیدونین دلیل خاصی داره که قرص پریناتال رو تا ماه خاصی مصرف میکنید و بعد اهن و کلسیم جداگانه میخورین؟
2.دکترتون نگفته دیگه نرین سونوگرافی؟یا بهتون سونو داده؟
3.شکمتون واقعا بزرگ و تابلوشده؟
(من الان هفته سی ام هستم اما خیلی بزرگ نشده!)
2714
سلام!
من که روزهای آخر بارداریمه واسه راهنمایی خواستم بگم تا میتونید لیمو شیرین و انار بخورید خیلی خوبه! پرتقالم خوبه ولی لیمو شیرین انار اگه می تونید بخورید من افرادی و سراغ داشتم که با خوردن این دو میوه نی نی کوچولوشون اصلا یه کوچولوم زردی نگرفت !
واسه ما ها که دسترسی به این میوه ها نبودم خوردن عرق کاسنی از ماه 7 پیشنهاد میشد!
ایشالله یه نینی کوچولو صحیح و سالم زایمان خوب و راحتی داشته باشید
سلام به همه مامانای گل

امیدوارم همگی خوب و خوش باشید.

مینا جون من خود دکترم سونو می کنه و تقریبا از اواخر ماه 5 به بعد دیگه فقط قلبشو چک می کنه و سونو به اون معنی انجام نمیده. منم پریناتال و کلسیم و اهن میخورم. شکمم هم بزرگ شده ههههههه

مامان نینی کوچولو مرسی از راهنماییت. من انار که خیلی دوست دارم و میخورم . لیمو شیرین هم به خاطر ویتامین ث میخورم. ایشالله کی فارغ میشی؟ ایشالله خودتو و نینیت صحیح و سالم باشید.

برگ جوون مبارکه سیسمونی نینیت. میشه لیست خریداتو بگی. منم دارم خلاصه خرید می کنم.
CafeMom Tickers
گل شقایق جان خود قرص پریناتال به اندازه کافی اهن داره اگه رو بستشو خونده باشی نوشته 150 درصدآهن .
فکر نمیکنی خوردن اضافش مشکلی داشته باشه؟
خود دکترت همزمان هر سه تا قرص رو بهت داد؟
میشه بگی الان هفته چندمی؟و تو سونوت بچت چند کیلوبود؟
سلام مامان نی نی کوچولو
مرسی از راهنماییت ، من انار زیاد می خورم ولی میلم خیلی به شیرینی جات نیست و به جای اون عاشق نارنگی هستم اونم از نوع ترشش اگه مقصود تامین ویتامین Cباشه فکر کنم نارنگی هم خوب باشه !!!!
به هر حال مرسی

مینا جون آهن اسمشو یادم نیست ولی الان آخراشه و هفته قبل دوباره دکترم برام نوشت ولی ظاهرا دیگه وارد نمیشه. فقط ففول تو بازار هست که گرفتم ولی هنوز نخوردم.

کلسیم هم calci care نوشت که پیدا نشد و nature made میخورم البته هر روز.

مینا جون تهرانی؟ دکترت کیه؟
CafeMom Tickers
2706