2737
2734
سلام خوش به سعادت . من که نامید شدم مخصوصا برا ازدواج و کار چقد ختم برداشتم!

ناامیدی تیری از ناحیه شیطونه....عزیزم نماز شب رو هم حتما امتحان کن،خوشیی و ارامشی توشه ک زبونزده،،،تو قنوت نماز وتر هررررچی ک خواستی بگو حتی بفارسی،،،دعا کن واسه خودت و همه 

سلام خوش به سعادت . من که نامید شدم مخصوصا برا ازدواج و کار چقد ختم برداشتم!

خ

ناامیدی تیری از ناحیه شیطونه....عزیزم نماز شب رو هم حتما امتحان کن،خوشیی و ارامشی توشه ک زبونزده،،،تو قنوت نماز وتر هررررچی ک خواستی بگو حتی بفارسی،،،دعا کن واسه خودت و همه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دوماه نماز شب خوندم،یک چیزی از خدا خواستم اما بجای یک،  ده تا گره از کارم باز کرد خدایا شکرت ...

عزیزم تو اون دوماه ترک گناه داشتی؟

و اینکه چه مدت بعد اون همه گره گشایی کرد ازت خدا؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
عزیزم تو اون دوماه ترک گناه داشتی؟ و اینکه چه مدت بعد اون همه گره گشایی کرد ازت خدا؟

یادم نمیاد راستش اهل گناه نبودم و نیستم یادمه اخر شب که میشد خودمو میرسوندم به سجاده و نماز شب و راز نیاز داشتم با خدا تقریبا ۱ماه از نمازشب خوندنم گذشت که رحمت خدا شامل حالم شد

مثلا یکیش این بود :ما طبقه بالای پدرشوهرم زندگی میکردیم کلا۴۵ متر بود و وضع مالی مون خیلی بد بود همون موقعها پدرشوهرم میخاست خونشو بفروشه بره یه شهر دیگه من و شوهرم غصه مون گرفته بود که ما چکار کنیم چون پول اجاره نداشتیم من نماز شب میخوندم و دعا میکردم پول یه خونه۴۰ متری اجاره ای رو خدا به ما بده،،تفریبا یکماه بعدش پدرشوهرم رفت یه شهر دیگه اما خونه رو نفروخت وخونه خودشو به ما داد یه خونه۲۵۰ متری😍

تازه بعدش کارشوهرم خیلی خوب شد و حقوقش بالا رفت

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
یادم نمیاد راستش اهل گناه نبودم و نیستم یادمه اخر شب که میشد خودمو میرسوندم به سجاده و نماز شب و راز ...

وای خداروشکر

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
تو ماه رجب رفتم اعتكاف  انگار ي پيش درامدي شد براي ارتباط با خدا ذكر ١١٠بار يا علي و نمازهاي ...

این پست تونو خوندم بعد اومدم تو صفحه تون دیدم بچه دار شدید 😍

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2738