2733
2734

دوستای گلم بیایین تو این مدت که ایام فاطمیه است باخانم فاطمه زهرا بیشتر دوست بشیم ،منخودم همه چیم روبه این مادر مهربون مدیونم،حتی بچه دارشدنمو ،انشااله شماهم حاجتاتون روازاین مادر مهربون بگیرید

هرگز در زندگی تسلیم نشو هرروز یک معجزست ،شاید فردا روز تو باشد

التماس دعا

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
التماس دعا خانوما من یه حاجت مهم دارم تروخدا امشب دعام کنید خواهش میکنم😢😢😢

عزیزم انشااله به خواستت برسی ماهم دعات میکنیم

أَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى فاطِمَةَ وَأَبيها وَبَعْلِها وَبَنيها ]وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها [بِعَدَدِ ما أَحاطَ بِهِ عِلْمُكَ .

خداوندا ؛ درود فرست بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گراميش و فرزندان عزيزش [ و به آن رازى كه در وجود او به وديعه نهادى ] به تعداد آن چه دانش تو بر آن احاطه  دارد .

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
2738
برامنم دعا کنید به دعاتون واقعا نیاز دارم شاید خدا به دعای شماها جوابمو داد

انشااله حاجتت براورده بشه عزیزم

همچنین عزیزم انشاالله به حق فاطمه زهراهممون حاجت روا بشیم

این فندوقی که تودلمه معجزه حضرت محمد(ص) هست انشاالله خودش سلامتی فندوقمو تضمین کنه  انشاالله به حق ایشون همتون به خواسته های دلتون برسید😍
2706