2733
2734

سلام. اگر خانواده شوهرتون فازشون با ما فرق کنه. منظورم مادرشوهر و خواهرشوهرا و جاریه. قبلنم باهات خوب تا نکرده باشن. بدونی تقریبا ازت لجشون میگیره وقتی میری ممکنه تیکه بندازن یا اذیتت کنن یا تیکه نندازن ولی توقعشون زیاد باشه. خودشون در مقابل هیچ کاری نکنن. کدوم یکی از این رفتارا زو انتخاب میکنید؟یک: کمتر برین و بیاین که نبینین اونا رو. چون اهل جواب دادن و اذیت کردن نیستین سعی کنین دور شین که درگیر نشین. و در عوض باعث غرهای احتمالی شوهر بشه که با خانوادم نمیای و بری و حتی بخواد تلافی کنه سر خانوادت.

یا راه دوم اینکه راحت بری و بیای عوضش چیزی گفتن جواب بدی و توام گاهی بهشون بپرونی و کلا اذیتشون کنی؟؟؟

اینم بگم من راه اولو انتخاب کردم چون حس میکنم تو شخصیتم نیس روش دوم. ولی عواقب رفتاری شوهرمو داره

عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید نا خوانده نقش مقصود از کارگاه هستی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرتم چند وقت دیگه به این نتیجه میرسه که خانواده ی تو یه چیزی بهش میگن و ناراحتش میکنن و پس دیگه خونشون نمیره

مطمئن باش تلافی میکنه راهت اشتباهه

دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد...!
2738

سلام پارادایس جان 

من راه اولو انتخاب میکنم چون میدونی راستش ارامش خودم برام از صدتا فامیل شوهر و حتی خودِ شوهر مهمتررررره واینکه این ی قانونه زمانی ک‌توهم بخای دهن ب دهن بزاری و مقابله به مثل کنی دقیقا فشارعصبی بیشتری ب خودت وارد میشه نسبت ب اون شنونده 

درمورد شوهرهم واضح میگم بهش ک رفتار و حرفای خانوادت داره تعیین میکنه میزان رفت و اومد منو

ولی من هنوزم یواشکی پروفایلشو چک میکنم...!!😔❤

منم این مشکل رو با خانواده شوهرم دارم

شوهرم میگه رفت و آمد کن و هر وقت تیکه انداختن تو هم با زبون خوش تیکه بنداز و جواب بده ولی من ابدا این راهو نمیپسندم چون دوست ندارم کم کم شخصیتم مثل اونا بشه و تیکه انداختن بشه عادتم

راه اول هم خب عواقب داره .

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌

راه اول,ولی من شوهرم غر نمیزنه اجباری نداره واسم که حتما با خانوادش رفت و آمد کنم خودشم کم میره و میاد.البته اینم بگم ما مرکز استانیم اونا شهرستانن.شاید دو هفته ای یه بار بریم سر خاک مادرشوهرم اونا رو ببینیم ولی هیچوقت نمیذارم شوهرم تنها بره تو جمع خانوادش.چون تجربه بهم ثابت کرده تنها میره تو اون جمع کلا یکی دو روز فازش منفیه ولی وقتی من هستم همون اخلاق و رفتاری رو داره که همیشه داره.

♥گل پسر مامان عاشقتم زود بیا تو بغلم♥
2706