2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ايت الكرسي يه زماني زياد ميگفتم و ائمه و يك سيد بود صداش ميكردم خيلي ارامش داشتم اونروزا 

الان ديگ بي اعتقاد شدم 😥

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
2731

سوره واقعه

همونی که ۱۴ روز بخونی از ماهی که شروعش دوشنبه باشه و هرروز یکی اضافه کنی

من خیلی حاجتما گرفتم با این سوره و البته سوره یاسین

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2738

زیاد سوره یس و آیه وجَعلنا مِن بین ایدیهِم سَدا و مِن خَلفِهم سَدا، فاغْشَیناهُم فهَم لایبُصِرون رو بخونید. از این آیه مشکلم حل شد

دوای دردم ، این دفعه که بیام دیگه برنمیگردم .... مثل همیشه ، بزرگی کن اگه که من جوونی کردم منو صدا کن ، مثل قدیم تو روضه ها به من نگاه کن ، هر کسی یادم کرد بگه، شادی روحش یا حسین

بچه ها من شنیده بودم سوره بقره واسه رزق و دفع انرژی های منفی از تو خونه خیلی خوبه دیدم نمیتونم بخونمش دانلودش کردم گذاشتم پخش بشه هم زمان با اون خودم از رو قرآن میخونم

جواب ابلهان خاموشی است

من خودم بارها گفتم فقط آیه الکرسی👌👌 البته بیشترسورها مجربه ولی بستگی به خواست خداوندهم داره که چی صلاح می دونه بعضی هاباده تا صلوات هم به مراددلشون می رسن 

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
هفت بار سوره دخان سوره ذاریات برای رزق و روزی چهل روز سوره فجر

چهل روز سوره فجر رو از جایی شنیدی؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
چهل روز سوره فجر رو از جایی شنیدی؟

توی گروه تلگرامی توی ماه صفر چله گذاشته بودند حاجت گرفتم

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم
2706