2733
2734
عنوان

بارداری مجدد بعد از سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 57328 بازدید | 329 پست
درکت میکنم عزیزم به خدا منم نمیدونم زندگی یعنی چی ؟؟به خدا احساس میکنم پیر شدم. شما واسه بارداری اقد ...

سلام میدونم یک سال گذشته .شاید دیگه اینجا نباشی دنبال حاملگی بعد سزارین میگشتم پست شما را دیدم .امیدوارم باردار شده باشی و سرت به یه کوچولو گرم باشه.تنبلی تخمدان چیزی نیست که مشکل بارداری باشه.و باردار نشی.

سلام میدونم یک سال گذشته .شاید دیگه اینجا نباشی دنبال حاملگی بعد سزارین میگشتم پست شما را دیدم .امید ...

سلام عزیزممم متاسفانه حامله نشدم هنوز 5 ماه جلوگیری کردم بعد 5 ماه اقدام کردم که نشد قرص و امپول مصرفمصرف کرد نشد دکترمو عوض کردم معاینه ام کرد فهمید که زخم رحم عمیق دارم اونو فریز کردم بعدش عفونت شدید گرفتم خلاصه هر ماه یه مشکلی پیش میاد ولی از نظر فولیکول مشکلی ندارم دعا کن که بشه چون دیگه خسته شدم

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزممم متاسفانه حامله نشدم هنوز 5 ماه جلوگیری کردم بعد 5 ماه اقدام کردم که نشد قرص و امپول مصر ...

ان شا الله مشکلت حل میشه .نگران نباش فقط استرس نداشته باش .خودش همه چیز و درست میکنه.یکی از اقوام من عفونت رحم داشت شدید بود باردار شد  بچه اش هم سالمه

2728
الان بچه داري منم از دست دادم بچه هامو سه ماهه و دوست دارم زود بچه دار شم سزارين هم بودم.

متاسفانه من هنوز حامله نشدمفقط عکس رنگی نرفتم احتمال داره وقت سزارین یه بلایی سرم آورده باشه. به نظر من زیاد جلوگیری نکن اقدام کن 

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪
منم بچم مدفوع خورده بود ولی مرخص کردن گفتن خوبه ولیذبعد سه روز حالش بد شد تشنج کرد رفت من موندم وداغ ...

متاسفم عزیزم. منم هنوز نشدم متاسفانه

سلام به همه مادرهای داغدار فرزند ....منم یه ماه پیش نوزاد پسرمو از دست دادم ..عاشقش بود ..چهره ماهش جلو چشممه هنوز ..فقط ۱۲ روز تو اغوشم بود ...یه صبح شوم که تو اغوشم جون داد ..دلخوش فیلمها و عکساش هستم ..تو ذهنم و خلوتم از دیدن عکساش و فیلمهاش لذت میبرم  گریه میکنم و اروم میشم ... سرخاک رفتنش ارومم نمیکنه تو ذهنم روزهای زنده موندنش نقش بسته تا تصویر قبرش ...مامانها بخدا بچه هامون تو اغوش خدا هستند ...خدا از هر مادری هزاران بار مهربانتره .باید.صبر پیشه کنیم و  به خدا اعتماد کنیم ..اول به خاطر داشته هامون  ازش تشکر کنیم بعدش برای ارزوهامون مودبانه ازش بخواهییم  ...خدا ارحم الراحمینه و رحمتش بیکرانه 

2738
دو روزتو دستگاه زنده بود بعدش فوت شد الان دو ماه گذشته دارم دق میکنم همه از دستم خسته شدن. تنبلی تخم ...

سلام عزیزم 

باردار شدی؟ 

منم الان حس شما رو دارم اما همه میگن حداقل یکسال . منم دلتنگ دخترام هستم و دوست دارم زود مادر شم اما میترسم باز زودرس بشم.

سلام عزیزم  باردار شدی؟  منم الان حس شما رو دارم اما همه میگن حداقل یکسال . منم دلتنگ دخ ...

سلام عزیزم نه هنوز مامان نشدم خیلی وقته گذشته ولی هنوز نشدم

سلام به همه مادرهای داغدار فرزند ....منم یه ماه پیش نوزاد پسرمو از دست دادم ..عاشقش بود ..چهره ماهش ...

سلام عزیزم خیلی متاسفم بخاطر از دست دادن گل پسرت خیلی سخته هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ارومت کنه امیدوارم خیلی زود دوباره مامان بشی و مثل من منتظر نمونی عزیزم

حالا هر هفته جمعه کارم شده دسته دسته گل بخرم ببرم سر قبر کوچولوش بچینم گریه کنم بوسش کنمو برگردم و ب ...

مگه بچه رو تحويل ميدن؟؟؟؟؟؟من بچه م ٥روزش بود قلبش ايستاد تو nicu...من رو نذاشتن برم بيمارستان ولي شوهرم گفت زير ١٠روز بدنشو نميدن......يعني دروغ گفتن؟تروخدا جواب بده حداقل اگهبچه م قبو داره بدونم...حتي مذاشتن يه بار بچمو ببينم بو كنم....شوهرم قسم خورد تحويل ندادن دروغ گفتن؟

دورت بگردم عزیزم میدونم چی میکشی هیچکس بجز خودمون ما رو درک نمیکنه به خدا توکل کن خودش صاحب بود و ...

الان بار دار هستي شما؟......من خيلي خسته ام....از اينكهاين سوالارو بپرسم از اينكه بخوام باز شروع كنم....

2706