1428
1411
عنوان

لبخند رضایت عمه خانوم !

1301 بازدید | 48 پست

حالم از این تبلیغ مایع ظرفشویی دورتو به هم میخوره . فقط بی ادبی و بی اخلاقی روتبلیغ میکنن خیلی هم فکر میکنن بامزه ان. تبلیغ قبلیشونم همینطور.

ناظر پخش ها هم حواسشون به چیه پس

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401

کاش یه کم اداب سفره بدونن. خانم افاده ای بی ادب توی لیوانها رو بو میکنه، بقیه هم ازش میترسن

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

واقعا تبلیغات دورتو‌ مضخرفه مخصوصا اونی که مادره میگفت ظرفا دیگه بووو نمیده 

با اونی ک رو لیوان تخم‌مرغ بدبو بود 

❤️ الهي و ربي من لي غيرك ❤️                           💙پروردگارا بغير از تو كسي را ندارم 💙
1394

سلام

بله تبلیغ مزخرفیه 

نظر مخاطبین و بینندگان مهم نیست.مهم اینه که از تبلیغات پول به جیب بزنن. ثانیه ای چند صد هزار تومن پول تبلیغات میگیرن.هر چقدر زمان تبلیغ بیشتر باشه پول بیشتری گیر صدا و سیما میاد

تا اطلاع ثانوی جواب پستای اقتصادی ( راجع به ارز،طلا،مسکن،خودرو،بورس و...) نمیدم بنا به دلایلی که فعلا نمیگم.پس نه به اسمم تاپیک بزنید نه منو برای سوال اقتصادی منشن یا ریپلای کنید.سعی کنید برای برنامه ریزی و مدیریت مالی و اقتصادیتون از دور و اطرافیان و آشنایان و اهل تجربه و ریش سفید مشورت بگیرید نه از کسی که در نی نی سایت پلاسه و نه از نزدیک دیدینش و نه میشناسینش.جوانمرد نه طلافروشی داره نه صرافی نه نمایشگاه ماشین نه بنگاه املاک و نه اینکه دانشکده اقتصاد رفته.پس خودم رو فاقد صلاحیت مشورت میدونم.اگه دیدید کسی به اسمم تاپیک زد و سوال اقتصادی داشت گزارش بزنید و در گزارش بنویسید درخواست راهنمایی و مشورت از کسی که فاقد صلاحیت لازم برای مشاوره اقتصادی هست.جوانمرد جز یه معامله گر سهام در بورس کسی نیست.در مورد بورس هم کمکی از دستم بر نمیاد.بورس بازار بسیار پرریسک و بی رحمی هست و هر کی سرمایشو میاره تو بورس باید پیه همه چی رو به تنش بماله و انتظار کمک از کسی نداشته باشه.خودش وقت بذاره و مطالعه و تفکر کنه ببینه چه سهمی رو کی بخره کی بفروشه تا سود کنه و دنبال لقمه آماده از کسی نباشه.بورس جای افرادی هست که سواد اقتصادی و سیاسی بالایی دارن و اکثر اوقات در حال مطالعه و تفکر هستن و دانششون رو افزایش میدن.بورس جای کسانیه که دل شیر یا ببر در وجودشون هست.بورس مگه بچه بازیه هر کسی بیاد سود کنه بره؟!!!!!به جای اینکه وقت و فکرتون رو بذارید که چی بگید یا چگونه رفتار کنید تا جاری،باجناق،خواهرشوهر،خواهرزن،مادرشوهر،مادرزن و... رو بچزونید وقت و تفکرتون رو بذارید که چی و کی بخرید و بفروشید تا سود کنید  مطمئنا با موفقیت و پیشرفتتون چشماشون بیشتر از حدقه در میاد  گفتم اتمام حجت کنم که کاربران گرامی دیگه در هیچ تاپیکی تا اطلاع ثانوی جواب پستا و سوالات اقتصادی رو نمیدم پس هیچ انتظار و توقعی از من نداشته باشید
1427
بی ادبی چرا

چون سفره آداب داره . مهمون بودن آداب داره . ایرادگیری  ، پز و کلاس نیست به نظرم بی ادبیه 

قبلی خیلی بدتر بووووود

میخوای بگم ناهار چی خوردی؟؟؟؟

متنفرم از بچه های بی تربیت و پر رو و بی ملاحظه دلم میخواد این دختر بچه را به 100قسمت مساوی تقسیم کنم😬😬😬

کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀

اونجاش که دختر بچه میگه هممون از خجالت آب شدیم 

بچه جون برو منچتو بازی کن تورو چه به این حرفا خجالتو بقیه میکشن بس 😏

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
1339