2726
عنوان

شما با چی چرک میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11923 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تقریبا هرروز میرم حمام ولی هفته ای یه بار کیسه میکشم خیلیم خوبه ادم احساس سبکی میکنه لایه بردارم هس.

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
2728
من تقریبا هرروز میرم حمام ولی هفته ای یه بار کیسه میکشم خیلیم خوبه ادم احساس سبکی میکنه لایه بردارم ...

چه عجب یکی پیدا شد.

خب دوستم با چی میکشی؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
هر روز! من حموم هام طولانی مدته!!!!

مگه شما هر روز دوش نمیگیری؟؟

من هفته ای یکبار حمام طولانی میرم ک کیسه میکشم.کیسه م هم مادرشوهرم از یه خانومی میخره برام

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
صورتتاتون چی سفیداب نمیزنید؟

سلام من هفته ای یه بار کیسه و با سفید اب که از عطاری میگرم میزنم .صورتم هم وقت برم حموم با سفید اب با دستم میکشم رو صورتم منافذ پوستم باز میشه .واسه همین من پوست خیلی خوبی دارم بدون هیچ لک و جوش و چروکی .

تازه دختر 7سالمم هر هفته یا دوهفته کیسه میکنم 😆😆😆

واسه حل مشکل داداشم یه صلوات اگه میتونین بفرستین .ممنونم
بگم کیسه چی میخوام اخه؟

برو از این عطاری ها یا اونیا که وسایل حموم دارند بگو کیسه چینی می خوام

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2706