1265
1292
عنوان

نگاه متعجب پسر ب برف امروز😅😅+عکس

1313 بازدید | 85 پست

زیر پاش یه چارپایه کوچولو گزاشته بود هی نگاه میکرد برفو😅😅انقد براش عجیب بود😅😅😅پایینم نمیومد😂😂😂فداش بشم من❤❤

پرسپولیس...مگه از اسم تو قشنگتر تو این دنیا هست؟😊...جونِ دلم قهرمانیت مبارکت باشه😍نوش جون هممون😌...چقد قشنگه لحظه ای ک جامو تقدیمت میکنن...هوادارا جیغ و سوت میزنن..بعضیا ناراحت😒و من غرق در گریه و خنده😢حالمو نمیفهمم..اما میدونم ک نمیخام اون لحظه تموم شه...میخام زمان متوقف شه و من غرق تماشای ابهت تو باشم...از نظر من آسمونم سرخش قشنگ تره😍😍پرسپولیسم باش و بمون ک من با تو نفس میکشم😔😔

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

جوووونم

ماشالله 😙😙😙

چه خوردنیه تعجبش 😅😅

مثل بهار باش . گاهی ابری ، گاهی بارانی و گاهی سرخوش و آفتابی . بگذار دریا با تو همراه شود ... در کوچه هایی قدم بگذار که عطر بهار نارنج عشق را تحمیل میکند . پنجره را باز کن تا آخرین حرف های زمستان در آغوش باد رنگ فراموشی بگیرد . بهار را باید عاشق بود . بهار را باید رویید .  بهار را ....  من میگویم بهار را باید به گونه ای زندگی کرد که انگار تکرار نخواهد شد . ⚘🌸🌸⚘
1279
کجايين😭😭

قزوین عزیزم

پرسپولیس...مگه از اسم تو قشنگتر تو این دنیا هست؟😊...جونِ دلم قهرمانیت مبارکت باشه😍نوش جون هممون😌...چقد قشنگه لحظه ای ک جامو تقدیمت میکنن...هوادارا جیغ و سوت میزنن..بعضیا ناراحت😒و من غرق در گریه و خنده😢حالمو نمیفهمم..اما میدونم ک نمیخام اون لحظه تموم شه...میخام زمان متوقف شه و من غرق تماشای ابهت تو باشم...از نظر من آسمونم سرخش قشنگ تره😍😍پرسپولیسم باش و بمون ک من با تو نفس میکشم😔😔

ای خداااا😍😍😍نازی😘

خدا حفظش کنه💚

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد وآل محمد💚برای سلامتی نی نی🍼👶تو دلم و برای شادی روح برادر جوانم..❤هرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
1274
جوووونم ماشالله 😙😙😙 چه خوردنیه تعجبش 😅😅

😅😅😅

اي جونم چه پسر نازي داري ماشالله

خدا كنه مشهد هم برف بياد

مشکل آب که رفع شد😑 مواظب درخت ها باشید با قطع درخت ها مشکل سیل و آلودگی داریم با قطع ریه های زمین ایران رو نابود می کنیم .بیایم با طبیعت مهربان باشیم زباله نریزیم درخت بکاریم 😍
1267
ای جون دلم. از طرف من ببوسش. خداحفظش کنه

فداتم💗💗💗

اخی عزیزم ببوش از طرف من😘😘

ادمک اخردنیاست بخند،ادمک مرگ همینجاست بخند،دستخطی که تورا عاشق کرد،شوخیه کاغذیه ماست بخند،ادمک خرنشوی گریه کنی،کل دنیا سراب است بخند،آن خدایی که بزرگش خواندی،بخدا مثل تو تنهاست بخند⁦:-)⁩
1290