2726

خانمها حدود نیم ساعت پیش داشتم راه میرفتم که یهو یه مقدار ترشح سفید رنگ آبکی بدون بو از خارج شد، این هفته دکترم نیست و من نمی‌خوام برم زایشگاه شهرمون، کسی تجربه مشابهی نداره؟؟ کمکم کنین لطفا😭😭😭😭

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم از این ترشحات دارم فک کنم طبیعی هست استرس نداشته باش 

خیلی حالم بده، باور نمیکنم که به یه بچه ناخواسته اینقدر دلبسته شده باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
یعنی هیشکی نمیدونه😳😳

اگه گرم بود و مایل به به زرد و بویی شبیه وایتکس داشت و با سرفه ازت خارج شد، اب دور بچست .ولی معمولا اینا ترشحات دوران بارداریه.

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
اگه گرم بود و مایل به به زرد و بویی شبیه وایتکس داشت و با سرفه ازت خارج شد، اب دور بچست .ولی معمولا ...

نه سفید سفید بود مثل ترشحات همیشگیم اما خیلی آبکی بود مثل قبلی ها نبود غلظتش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

طبیعیه اگر خیلی طولانی امد و قطع نشد شک کن اگر لحظه ای بوده طبیعیه حتی اگر تکرار شه

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
نه سفید سفید بود مثل ترشحات همیشگیم اما خیلی آبکی بود مثل قبلی ها نبود غلظتش

نه  عزیزم نگران نباش طبیعبه.

برو دستشویی و سرفه بزن اگه اب گرم  خارج شد اون میتونه مایع امینیوتیک باشه.

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
نه  عزیزم نگران نباش طبیعبه. برو دستشویی و سرفه بزن اگه اب گرم  خارج شد اون میتونه مایع ا ...

امتحان کردم چیزی نیومد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خییییلی ترشح دارم به دکترم گفتم میترسم عفونت باشه گفت اگه خارش نداری چیزی نیست یعنی منم نگران ب ...

بگو phواژن را اندازه بگیره احتمال عفونت سطحی است که با قرص واژینال خوب میشه من از اول بارداری دوبار بهم قرص دادن مثل شما بودم سوزش و خارش نداشتم فقط اسیدی بود محیط واژن 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
امتحان کردم چیزی نیومد

عزیزم پس اصلا نگران نباش

اینا ترشحات طبیعیه دوران بارداریه.

مال من که همیشه ابکی بوده.

عزیزم پس اصلا نگران نباش اینا ترشحات طبیعیه دوران بارداریه. مال من که همیشه ابکی بوده.

مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706