2726
عنوان

کدام پیش دبستانی اصفهان بهتر است؟؟

11433 بازدید | 13 پست

ممنون میشم دوستان اصفهانی نظرات و تجارب ارزشمندشون رو در اختیارم بذارن😘

گفت: 《 من غم و اندوهم را تنها به خدا میگویم.》   ❤سوره مبارکه یوسف❤

من جای خاصی رو نمیشناسم ولی بستگی داره شما کدوم سمت شهر باشی

چه معیارهایی ملاکتون باشه 

من خودم دنبال بهترین مدرسه توی محدوده محل کارم هستم برای دخترم

چون شرایطش رو ندارم که محل دیگه ای بفرستمش

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

پسرم امام صادق میره...من راضیم ...هم از معم کادر مدرسه و هم آموزششون...تنها مشکلم اینه که همه ی مدارس پنجشنبه ها تهطیلن اما اینا باید برن

❤بزرگترین اقیانوس جهان آرام نام دارد...آرام باش تا بزرگترین شوی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرم امام صادق میره...من راضیم ...هم از معم کادر مدرسه و هم آموزششون...تنها مشکلم اینه که همه ی مدار ...

چه بد که پنجشنبه ها کلاس دارن محیطش مذهبی هست ؟آزمون ورودی داشتن؟

2728
چه بد که پنجشنبه ها کلاس دارن محیطش مذهبی هست ؟آزمون ورودی داشتن؟

اصلا مذهبی نیست...همه ی معلمأ آرایش کرده اند...حتی مدیر....زنگای تفریح براشون آهنگ میذارن...دلبرم جان جان جان جان....😃😃😃....آروین حفظ شده اینو...روحیه هاشون شاد و شیطونه...درمورد روابط اجتماعی و ادب واقعا آموزششون عالیه...اعتمادبنفس بچه ها خیلی خوب شده تو همین چند ماه....اردو و جشن هم زیاد دارن...کلاس شطرنج دارن که عالیه...خلاقیتشون عالیه...یه دفتر شعر و داستان دارن که هیچ مدرسه ای ندیدم داشته باشن...هر هفته با آدینه میارن خونه اون دفترو...از شنبه تا پنجشنبه ی هر هفته یه شعر بهشون یاد میدن و آخر هفته متن شعر رو میچسبونن توی دفتر و بچه ها باید یه نقاشی براش بکشن...یه صفحه هم داستان دارن که چند مدله...بعضی هفته ها داستان رو توی کلاس براشون تعریف میکنن باید برای من بازگو کنه و من بنویسمش و خودش براش نقاشی بکشه...بعضی هفته ها یه داستان نصفه رو توی دفترشون میچسبونن و من براش میخونم باید خودش ادامه بده و نقاشیش رو بکشه...بعضی هفته ها هم داستان تصویری میذارن باید ترتیبشون رو شماره بزنه و داستانش رو تعریف کنه براش بنویسم و باز یه نقاشی....دایره لغت و ذهنیتشون عالیه...من از همه چیزش راضیم بجز همون پنجشنبه های اجباری

آزمون ورودی هم داشت... ببخشید خیلی طولانی توضیح دادم...ولی اگه پسرتون رو اونجا ثبت نام کردید...ازشون بخواهید که کلاس خانم جلیلی باشه...خیلی آرومتر و مهربونتر از بقیه معلماس...البته بقبه هم خوبن

آزمون ورودی هم داشت... ببخشید خیلی طولانی توضیح دادم...ولی اگه پسرتون رو اونجا ثبت نام کردید...ازشون ...

ممنون عزیزم اتفاقا خیلیی لطف کردین که وقت گذاشتین و راهنماییم کردین ازتون یک دنیا ممنونم امیدوارم همیشه سالم و شاد باشید و گل پسرتون همیشه موفق باشه تو درس و زندگیش خیلیی خوب توضیح دادین و کامل بازهم تشکررررر

مامانای گل من تجربه بدی که داشتم از نو اندیشان خلاق تو هشت بهشت غربی بود خیلی خیلی افتضاح هم محیط سر ...

پسر من هم میرفت اینجا . خیلی راضی بودم از کادرش و معلمش پسرم خیلی خیلی پیشرفت کرد . تعجبم چرا برای شما اینطور بوده  

دوستان اگر سمت خ کاوه هستید یه سری به پیش دبستانی آدم برفی بزنید.

من خودم خیلی حساس بودم و همه ی محدوده کاوه را گشتم و آخرش دخترم را آدم برفی ثبت نام کردم.

واقعا عالی هستند 

براشون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم 

از لحاظ آموزش و برخورد پرسنل و تمیزی خیلی عالی بودند 

سلام

پیش دبستاتی پردیس تابش که سه تا شعبه داره

بعدش نوید هم آموزشش خوبی دارن هم تفریحات عالی 

پیش دبستانی خزایی و امام صادق و باقرالعلوم و استعداد سبز خیلی سخت میگیرن ممکنه بچه زده بشه ولی دبستاتهاشون خییلی عالین