2733
2734
عنوان

عکس بی بی چک مثبت و حتی مشکوک تون رو بیایید بزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 570569 بازدید | 2329 پست

این مال امروز صبحه . بعد ۶روز از موعد

فکر میکنم بیبی چکم خرابه. تا ادرار رو ریختم فوری خط T در اومد !!!  یعنی اول خط T بعد خط C . مگه میشه؟؟

یه چیز دیگه هم هست..... خط T خیلیییی پر رنگتر از خط C هست.(تو عکس هم معلومه) مگه میشه؟؟

یکی راهنماییم کنه تو رو خدا

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دوستان چهار روز مونده به موعدم دیشب خیلی خیلی پهلوی سمت راستم با رون پام درد میکرد لرز شدید هم داشتم بیدار شدم فکر کردم شاید کلیه درد دارم امروز تست زدم یه خط کمرنگ افتاد اولین باره بی بی چکم خطش پخش نمیشه و اینجور واضح میفته میشه نظر بدین؟

2738

عزیزم مثبت شده ان شاالله این ماه،

چندمته،ازمایش رفتی؟

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
عزیزم یه تست دیگه هم زدم ببینش

کو؟؟؟؟

منتظر خبر ازمایشتماااااا😍😍😍😍

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
2706