2733
2739
عنوان

حمام چهل روزگی نوزاد چه مراسمی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 332281 بازدید | 39 پست
خب شما ميدوني مراسمشو؟

من واسه پسرم سرچهل روز...صبحش اسفنددود کردم و ۴۰ کاسه اب که با هرکاسه اب یه بسم الله گفتم داخل سطلی ریختم بااون آب حمومش کردم وغسل چهل روزگی روبراش انجام دادم ...خودمم غسل مافی ضمه انجام دادم یعنی یک غسل به جای تمام غسلهای واجب بعدش صدقه دادم که خداوند بلا روازپسرم وخانواده م دور کنه 

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
این رسم و رسومات را از کجا پیدا میکنین؟

باسلام ... تمامی مراجع اسلامی این مراسم دو خرافه میدونند و هیچ ریشه دینی و مذهبی در باره این خرافات مضحک وجود نداره... میتونید سرچ کنید و مطالعه کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه ثابت کرده که هر چی از قدیم گفتن درست تر و کامل تره و باید انجام بشه

مثلا یه تجربه که ازش نتیجه گرفتم براتون میگم.

میگن زن و شوهری که تازه عروسی کردن تا ۴۰ روز نباید قبرستان بروند اگه رفتن بچه دار نمیشن و باید غسل کنند که بچه دار بشوند.

ما اتفاقی قبل از اینکه ۴۰روز بگذره رفتیم و من یادم هم نبود.بعد از یه مدت که باردار نشدم احتمال دادم از رفتن به قبرستان باشه و رفتم حمام هم خودم و هم شوهرم توی یه تشت غسل کردیم و با یه کاسه از اینا که ۴۰ تا کلید داره آب ریختیم رو سرمون و صلوات فرستادیم

شکر خدا همون ماه حامله شدم و امروز هم حموم ۴۰ روزگی پسرم هست.

اگه خرافات هم بود شکر خدا ما جواب گرفتیم.

میشه برام دعا کنید تا پسرم سالم و به موقع دنیا بیاد💕
تجربه ثابت کرده که هر چی از قدیم گفتن درست تر و کامل تره و باید انجام بشه مثلا یه تجربه که ازش نتیج ...

وای خدایا مبارکت باشه عزیزم

ایشالا اب چله عروستو بریزی

واقعا لذت بردم از این تجربت

منم اعتقاد دارم 

برای سلامتی و عاقب بخیری خودمونو خانوادمون و منو دخترم صلوات بفرستین😍
2731
تجربه ثابت کرده که هر چی از قدیم گفتن درست تر و کامل تره و باید انجام بشه مثلا یه تجربه که ازش نتیج ...

من و شوهرم یک هفته بعد عروسی رفتیم قبرستون و وقتی ام تصمیم گرفتم باردار شم همون ماه باردار شدم

خدای مهربونم خودت مواظب دخترم باش ازت خواهش میکنم صحیح و سلامت بیارش به آعوشم  

عزیزم منم بعد عروسیمون مادر بزرگم فوت کرد نزدیک 5 بار رفتیم قبرستون تا چله عروسیمون .بعد 5 ماه تصمیم گرفتیم بادار بشم تو دفعه ی اول هن بار دار شدم تا حالا این حرف شمارو هیجا نشنیده بودم 

2738

سلام خانومی خوبید من همین الان بخاطر شما عضو نینی سایت شدم خداکنه هنوز عضو باشید و راجع به غسل زن و شوهر و ازبین بردن چله شدن برام بیشتر توضیح بدید