2726
الان به شوهرم می گن خاطره تعریف کنیم می گه نه نمی خوام مغزم کار کنه😁

😂😂😂 ای بابا چ صدحالیه پس 

هیچی چایی بریز نگاش کن

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457
منو همسرم خیلی همو دوس داریم اما خیلی کم با هم رابطه داریم اما واقعا بهم علاقه داریم امروز با دوستای ...

برو بابا راحتی ...

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منو همسرم خیلی همو دوس داریم اما خیلی کم با هم رابطه داریم اما واقعا بهم علاقه داریم امروز با دوستای ...

این بستگی به طبع دو نفر داره 

من یکبار از مشاور پرسیدم گفت تعداد رابطه به نیاز دو نفر بستگی داره و قانون خاصی نداره و کیفیت مهم است نه کمیت

ابدا تو فکر‌فرو نرو هر کی یه جوره

منم درباره ش حرف نمیزنم،اصلا نمیتونم

مهم اینه که هردو‌راضی هستین

درمورد میل هم....بازم هر کی یه جوره،انفاقا بنظرم اونا یه کم یه‌چیزی شون میشه،هرشب آخه؟؟

2728

یه چیزیم،نظر شخصیم هست

اونا مردهاشون س....س.ی هستن و اصل براشون اونه

شما همسرت محبتی هست،این قشنگتره اتفاقا

همین مدل خانواده ها پایبندی شون بیشتره من حس میکنم

برو بابا راحتی ...

درسته زندگیا با هم فرق داره اما نمیدونم چرا اینقد از هم فاصله گرفتیم در حالی که عاشق و معشوق بودیم اما بازم عاشق همیم اما خیلی کم وقت برای هم داریم البته دخترمم خیلی اذیت میکنه دیگه حوصله هیچیو نداریم.گاهی حتی تا یک ماه هم بهم دست نزدیم اما هیچ کدوم از هم گلایه نکردیم .میترسم از هم زده بشیم

یه چیزیم،نظر شخصیم هست اونا مردهاشون س....س.ی هستن و اصل براشون اونه شما همسرت محبتی هست،این قشنگت ...

بله همسرم فوق العاده با محبته و پایبند و اصلا از اون دسته از مردها نیست که زود عصبی بشه و ناراحتم کنه همیشه به درد دلام گوش میده تا آخر و در آخرم به بهترین شکل قانعم میکنه.همیشه به خوبی در مورد اخلاقای دیگش ازش انتقاد میکنم. شاید حق با شما باشه ما خودمون اینطور راضی هستیم دیگه فک کردن نداره.😊😊😊😊

بله همسرم فوق العاده با محبته و پایبند و اصلا از اون دسته از مردها نیست که زود عصبی بشه و ناراحتم کن ...

باید خدا رو شکر کنی....شوهرت واقعا آقاست

اون مدلیا اکثرا زودترم عصبی میشن

این چیزیه که از برآورد شنیده هام میگم

مرد مهربون واقعا یه نعمته گلم

اصلا دیگه فکرشو نکن

دقیقا اینطوره اتفاقا خودشون میگفتن که همسرمون خیلی زود عصبی میشن.

چه جالب،پس فراگیرتر از اونیه که من فکر میکردم

خوشبخت باشی گلم