1265
1273
عنوان

زمان همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 54 پست
ما هم همش دوتایی مراسم دعای کمیل داریم تو خونه. با صدای استاد پناهیان😒😒😒 تسبیح من دونه درشت تره ...

ما عبدالباسط میزاریم 😒😒😒

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

من و همسر بین ساعت یازده تا دوازده شب تنها می شیم  چون دختر ساعت یازده می خوابه گاهی فیلم نگا ...

بازی 😲 پلی استیشن لابد؟

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید باورتون نشه ولی منه مردادی نتیجه تشکر یه قورمه سبزی ایم که مامانم پخته بود از قدیم پدر سپاسگذاری داشتم👁️👁️مامی🤰Nilo0 🧚‍♀️ایز loading... 💜🎂👣👶🍼💌تیکر زایمان ننم که دخترش منم

منن اصلانگرفتم استاترچه سوالی کرد،هاااا

لذت دنیاداشتن کسی است که دوست داشتنش حواسی برای آدم نمیگذارد،،،،،                                یه گل پسردارم شاه نداره،،الانم یه دخترمیخوام لطفاهرکی به امضام نگاکردیه صلوات برای دختردارشدنم بفرسته شایدخدایکی ازاین صلواتاروشنید،،،،،،،،،،،،مرسی 
1291
1315
کلآ همونمیبینیم.. یادعواس یاخوبه یانیست

تو چرا نوزده اسفند تولدت😆بعد زدی دختر پابیز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید باورتون نشه ولی منه مردادی نتیجه تشکر یه قورمه سبزی ایم که مامانم پخته بود از قدیم پدر سپاسگذاری داشتم👁️👁️مامی🤰Nilo0 🧚‍♀️ایز loading... 💜🎂👣👶🍼💌تیکر زایمان ننم که دخترش منم
من دنبال یک راهی می گردم که این یک ساعت با هم بودن را شاد و مفرح کنم

😐مارپله بازی کنید 

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1267

در حال حاضر هیچ وقتی.چون شوهرم از سرکار برمیگرده،تا یکم با دخترم بازی میکنه بعدش شامـمیخوره بلدشم میخوابه😐😐😐قبل بچه دار شدن گهگاهی فیلم میدیدیم اخرشبا.یا میرفتیم بیرون قدم میزدیم خرید میکردیم

والا امروز از اطرافیانم یه چیزایی شنیدم از زندگی کردن خودمو همسرم دلگیر شدم نمیدونم واقعا اونا خیلی ...

چی شنیدی امکان گفتنش هست؟

من دنبال یک راهی می گردم که این یک ساعت با هم بودن را شاد و مفرح کنم

خب حرف بزنید دیگه عکس ببینید خاطرات مرور کنید براش دسر درست کن ازین کارا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1280