2058
2075

آخر شب ها قبلا با هم فیلم میدیدیم 

حرف میزدیم 

توی حیاط باغبونی میکردیم 

الان دیگه هیچی 😭😭😭

گروه نارنجی.وزن شروع  ۷۲ ..... هدف اول ۶۵ .....هدف دوم ۶۰ هدف سوم ۵۵😍
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077
2032

😓 چرا من سوالو نمیفهمم 😳😳😳

میگن آدما حرف کسایی رو که چشمای👀 قشنگی دارن رو نمیفهمن   پس واسه همینه یه عمر کسی حرفای منو نمیفهمه   👌اینجاست که شاعر میگه : چشم سیاه چشمای تو فرق داره با بقیه اینقدر قشنگن که عاشقش میشن بقیه   آهای دخترایی که عاشق ماشین مدل بالای پسر میشین   عاشق پسری بشین که خانوادش واسه تربیتش وقت گذاشته باشن و به جای نر بودن ، مرد بودن رو یادش داده باشن انسانیت رو یادش داده باشن نحوه ی رفتار با یک زن رو یادش داده باشن اینا زندگیت رو میسازه  وگرنه از ماشین مدل بالای اون چیزی عاید تو و زندگیت نمیشه ...  

من و همسر بین ساعت یازده تا دوازده شب تنها می شیم 

چون دختر ساعت یازده می خوابه

گاهی فیلم نگاه می کنیم

گاهی با گوشی همسر  candy crash بازی می کنیم

گاهی من تبادل نظرهای نی نی سایت را می خوانم و او در حالیکه بازی می کنه گوش می ده

2051

🚫🚫🚫🚫مشکوک میزنه🤔 نیست به نطرتونیا من زیادی کاراگاه بازیم گل کرده

میگن آدما حرف کسایی رو که چشمای👀 قشنگی دارن رو نمیفهمن   پس واسه همینه یه عمر کسی حرفای منو نمیفهمه   👌اینجاست که شاعر میگه : چشم سیاه چشمای تو فرق داره با بقیه اینقدر قشنگن که عاشقش میشن بقیه   آهای دخترایی که عاشق ماشین مدل بالای پسر میشین   عاشق پسری بشین که خانوادش واسه تربیتش وقت گذاشته باشن و به جای نر بودن ، مرد بودن رو یادش داده باشن انسانیت رو یادش داده باشن نحوه ی رفتار با یک زن رو یادش داده باشن اینا زندگیت رو میسازه  وگرنه از ماشین مدل بالای اون چیزی عاید تو و زندگیت نمیشه ...  

کلآ همونمیبینیم..

یادعواس

یاخوبه

یانیست

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی دوستت دارم شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.