1874
2047

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

میزنیم تو سر و کله هم😁😁😁😁

نام تو و نشان تو....چون به زبان برآورم...زانکه نشان و نام تو...نام و نشان نمیکشد...پرسپولیسم❤‌هادی کجااااییی....ببینی پوکرِ جامِ قهرمانیییی...نیستی و جات خالیه تو قهرمانییییی....ببری بالا جام قهرمانییی...هادی کجااایی😔
2032

به سوالت باید فردا شب ج بدم چون تاحالا سره ساعت به خودمون زمان اختصاص نداده بودم😁😁😁😁😁😁😁

ببخشید که ما نظراتمونو با سطح شعور و باورهای شما ست نکردیم اگر میخواهید فهیم بودنتون به همه عیان بشه  جهت مخالفت ریپلای نکنید
2050
حرف میزنیم 😒😒😒تسبیح منم بده

😂😂😂😂😂😂

نام تو و نشان تو....چون به زبان برآورم...زانکه نشان و نام تو...نام و نشان نمیکشد...پرسپولیسم❤‌هادی کجااااییی....ببینی پوکرِ جامِ قهرمانیییی...نیستی و جات خالیه تو قهرمانییییی....ببری بالا جام قهرمانییی...هادی کجااایی😔

😓 چرا من سوالو نمیفهمم 😳😳😳

در ماه رمضان به کامنت نامحرمان بعد از اذان مغرب پاسخ داده میشود 😊😂 درخواست دوستی ام نبینم 😒که همین تسبیحمو میکنم تو چشات 📿😑😎دختری که اجازه بده داداشش شلوارک بپوشه بره بیرون بی غیرته😝من خودم کوه دردم 🗻💔 ولی رو نکردم....

من و همسر بین ساعت یازده تا دوازده شب تنها می شیم 

چون دختر ساعت یازده می خوابه

گاهی فیلم نگاه می کنیم

گاهی با گوشی همسر  candy crash بازی می کنیم

گاهی من تبادل نظرهای نی نی سایت را می خوانم و او در حالیکه بازی می کنه گوش می ده

🚫🚫🚫🚫مشکوک میزنه🤔 نیست به نطرتونیا من زیادی کاراگاه بازیم گل کرده

در ماه رمضان به کامنت نامحرمان بعد از اذان مغرب پاسخ داده میشود 😊😂 درخواست دوستی ام نبینم 😒که همین تسبیحمو میکنم تو چشات 📿😑😎دختری که اجازه بده داداشش شلوارک بپوشه بره بیرون بی غیرته😝من خودم کوه دردم 🗻💔 ولی رو نکردم....
1718