1711
1707

😕😕😕😕😕

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگیِ دومین پسرم😍بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

میزنیم تو سر و کله هم😁😁😁😁

نام تو و نشان تو....چون به زبان برآورم...زانکه نشان و نام تو...نام و نشان نمیکشد...پرسپولیسم❤‌یک باده ناب و یک گل نثرانی مارا زسر بریده میترسانی ما گر زسر بریده میترسیدیم با پرچم سرخ نمی رقصیدیم.عشق فقط یک کلام پرسپولیس علیه السلام زنده باد ارتش سرخ❤❤
1713

به سوالت باید فردا شب ج بدم چون تاحالا سره ساعت به خودمون زمان اختصاص نداده بودم😁😁😁😁😁😁😁

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگیِ دومین پسرم😍بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘
1716
حرف میزنیم 😒😒😒تسبیح منم بده

😂😂😂😂😂😂

نام تو و نشان تو....چون به زبان برآورم...زانکه نشان و نام تو...نام و نشان نمیکشد...پرسپولیسم❤‌یک باده ناب و یک گل نثرانی مارا زسر بریده میترسانی ما گر زسر بریده میترسیدیم با پرچم سرخ نمی رقصیدیم.عشق فقط یک کلام پرسپولیس علیه السلام زنده باد ارتش سرخ❤❤

😓 چرا من سوالو نمیفهمم 😳😳😳

دیوونه ای یا عاشق؟ بپرسی میگم هر دوش🙆‍♀️  دم تو گرم 😉👍حسابی ❤دلم❤بردی دست خوش🎼 خلاصه اون نگاهت عجب حس و حالی میده برق چشات 👀به آدم انگار اتصالی میده🤷‍♀💋👈❤🔐  😻🙈😹

من و همسر بین ساعت یازده تا دوازده شب تنها می شیم 

چون دختر ساعت یازده می خوابه

گاهی فیلم نگاه می کنیم

گاهی با گوشی همسر  candy crash بازی می کنیم

گاهی من تبادل نظرهای نی نی سایت را می خوانم و او در حالیکه بازی می کنه گوش می ده

حرف میزنیم 😒😒😒تسبیح منم بده

ما هم همش دوتایی مراسم دعای کمیل داریم تو خونه. با صدای استاد پناهیان😒😒😒

تسبیح من دونه درشت تره حج خانوم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1709

🚫🚫🚫🚫مشکوک میزنه🤔 نیست به نطرتونیا من زیادی کاراگاه بازیم گل کرده

دیوونه ای یا عاشق؟ بپرسی میگم هر دوش🙆‍♀️  دم تو گرم 😉👍حسابی ❤دلم❤بردی دست خوش🎼 خلاصه اون نگاهت عجب حس و حالی میده برق چشات 👀به آدم انگار اتصالی میده🤷‍♀💋👈❤🔐  😻🙈😹

کلآ همونمیبینیم..

یادعواس

یاخوبه

یانیست

دخترکوچولوی مامان الهی قربونت برم الهی من دورت بگردم که حست میکنم باهمه پوست وخونم...من وابجی کوچولوی نازت که وقتی بیای فقط دوسال وشش  ماهش میشه ولی به تومیگه نی نی😅😅وبوست میکنه وبابایی منتظرتیم که انشالله به موقعش بیای بغلم وبااومدنت دوباره زندگیمونوروشن ترکتی...دخترخوش قدمم توهم مثل خواهرت ازروزاول برکت وروزی روازدوباره به زندگیمون بخشیدی..فقط ازخدامیخوام توروبه وقتش بده بهمون وازهرکسی که این امضارومیخونه میخوام واسه سلامتیت دعاکنه وازخدامیخوام دخترکوچولوی قشنگموکه میخام بزارم پیش عزیزتازایمان کنم حفظ کنه چون فقط خودش میدونه که چقدرازالان دلشوره ش ودارم که نکنه بلایی درنبودم سربچه م بیادزبونم لال..چون تاالان دخترموپیش هیچ کس نزاشتم..دخترم بهم خیلی وابسته اس😔😔😢😢...خدایاتوفقط کمکم کن وپشت پناه من ودخترام که تموم زندگیمن وپدربچه هام باش وسایه اش روازسرمون کم نکن..من تموم جووونم دخترامن..توخودت نگهدارشون باش..فقط همین💖💖💖💖.
1651