2726
عنوان

ایفون

955 بازدید | 28 پست

بچه هایی که ایفون دارین . میشه کمک کنید? اولا یه دفترچه راهنمای فارسی ایفون ۷پلاس میخوام. بعدشم تمام برنامه های من سایلنتند با اینکه تمام soundها on  ..هستن. مثلا تماس ایمو همیشه سایلنته اگه چشمم ب گوشی نباشه متوجه نمیشم . یا مثلا الارم تلگ،رام . لطفا راهنماییم کنیید واقعا کلافه شدم

من به دستان خدا خیره شدم..معجزه کرد . قد۱۵۹ وزن اولی ۷۱/۶.وزن فعلی ۶۱ .هدف اولیه ۵۷ .هدف نهایی۵۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بايد وارد ستينگ همون برنامه بشي و از اونجا صداش رو on كني و .... برنامه ايمو و تلگ رام و بقيه

On هست . اما سایلنته . 😪

من به دستان خدا خیره شدم..معجزه کرد . قد۱۵۹ وزن اولی ۷۱/۶.وزن فعلی ۶۱ .هدف اولیه ۵۷ .هدف نهایی۵۴
2728
كنار گوشى سمت چپ يه دكمه هست بالا پايين ميشه اون شايد پايين زدين همه چيز سايلنت شده

دوتا دکمه است . بالاست

وقتي نارنجي پيدا باشه سايلنت ميشه ، صداي گوشي رو زياد كن هم موقعي كه صفحه ي گوشي رو روشن ميكني و هم موقعي كه يكي زنگ ميزنه . توي ستينگ يه گزينه sound & Haptics داره اونجا  رو نگاه كن كه همه برنامه ها آلارم داشته باشه و lock sound هم نباشه

منظورم volume نيست بالاى اون يك دكمه هست كه سايلنت ميشه.

وای مرسیییییی عزیزم درست شد 🤗🤗🤗🤗🤗هوراااا. تا حالا بهش تو جه نکرده بودم 

منظورم volume نيست بالاى اون يك دكمه هست كه سايلنت ميشه.

ببیندحالا کاربرد ایتونز ایکود رو هم نمیدونم . میشه کمکم کنی?  با عرض شرمندگی با اپ استورم بلد نیستم کار کنم 😞

ببیندحالا کاربرد ایتونز ایکود رو هم نمیدونم . میشه کمکم کنی?  با عرض شرمندگی با اپ استورم بلد ن ...

منظورتون iTunes هست؟  iTunes يه برنامه اى است براى اپل كه ميشه از اونجا موسيقى فيلم و سريال دانلود كرد ولى پولى هست. روى كامپيوتر ميتونين اين برنامه را دانلود كنين و اگر موزيك دارين به iPhone منتقل كنين. اگر از app store استفاده نميكنين پس چطور  برنامه دانلود ميكنين؟

منظورتون iTunes هست؟  iTunes يه برنامه اى است براى اپل كه ميشه از اونجا موسيقى فيلم و سريال دان ...

اها ایتونزو فهمیدم . پس ب درد من نمیخوره .  از اپ استور نمیتونم هر برنامه ای دان کنم 😣

2706