2737
2734
عنوان

خيانت همسرم با زن عموش

77425 بازدید | 106 پست

سلام چند از زماني كه عقد كردم سايه سنگين زن عموي همسرم رو احساس ميكردم

شوخي هاي بي جا حركت هاي نامناسب....

ولي همه چيز رو عادي احساس ميكردم و ميگفتم به خاطر رابطه صميمي كه اين خانواده با هم دارند

يه بارم موقع تولد همسرم يه اس عاشقانه براش فرستاده بود 

اونشب كلي عصبي شدم و دعوامون شد در حدي كه همسرم بهم گفت تو به من اعتماد نداري اون فقط زن عمومه ....

تا اينكه عروسي كرديم و همسرم ميدونست من ديگه به زن عموش حساس شدم

تا اينكه يه شب كه رفته بود حمام من گوشيش رو چك كردم و تو تلگرامش ديدم براش نوشته عزيزم كي ميياي اينجا تا ....... يه حرفي كه شوك شدم

ديوانه شدم

نمي دونستم بايد چيكار كنم

خودم زدم به خواب و تا صبح بيدار موندم

چندتا قرص خواب خوردم كه فقط بخوابم كه بش فكر نكنم

ولي خوابم نميبرد

تا صبح كه شد همه چيز رو بش گفتم اول انكار كرد

بعد گفتم از اس  ام اس عكس دارم

كلي گريه

خودم رو زدم 

گفتم طلاق ميخوام

ترسيده بود

نميدونست بايد چيكارر كنه

التماس ميكرد گفت ميگفت فقط زن عموش رو امتحان كنه

زنگ زدم به زن عموش امد خونمون

اونم زد زير همه چيز كه اصلا اس رو نخونده

و  اصلا نميدونه از كدوم اس حرف ميزنه گفت من تلگرامم رو ديس كانت كرده بودم و پيامي برام نيومده

خلاصه زدن زير همه چيز

كلي قسم خوردند

ميخواستم ول كنم برم

ولي عاشق شوهرم بودم

شوهرم كلي گريه كرد وفقط گفت ميخواستم زن عموم رو امتحان كنم

الان يك سال هستش كه از اين قضيه ميگذره ولي مثل خوره تو جونمه 

نه ميتونستم به كسي چيزي بگم حرفي بزنم

لطفا راهنماييم كنيد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زود وا دادی... باید به عموش اطلاع میدادی.. حتا به تظاهر

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

شوهرت چیکارس ک میخواس زن عموشو امتحان کنه؟ زنگ میزدی عموشم میومد تا ببینه برادر زادش چرا باید زنشو امتحان کنه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2738

یعنی چی!پناه برخدا...همسرشما چکارس زنعموشو امتحان کنه....اشتباه از طرفه شماهم بوده که میدون دادین به شوهر و زنعموتون...زن شامش قویه....حسش اشتباه نمیشه..وقتی میدیرین رابطشون مشکوکنه تو دوران عقد شفاف میکردین این رابطه رو....بیتفاوتی و خوشبینی همیشه هم خوب نیست.

خیلی زشته که تا یه نفر تازه وارد میاد مشکلشو مطرح می کنه بهش طعنه می زنید و میگید عضویتت مبارک؟! استارتر الآن احتیاج به تبریک داره؟!!!! 

عزیزم استارتر جان شما به من بگو قصد زندگی با همسرت رو داری؟ هنوز عقدی؟ بعد از اون جریان چیز دیگه ای دیدی؟

بنا بر دلایلی درخواست قطع دسترسی دادم 

اگه زن عموشم نخونده بود شاید قبلا رابطه داشتن ک شوهرت از این پیاما براش میفرستاده یا زن عموش اس عاشقانه میداده کاش همون موقع ب عموی شوهرتم میگفتی ک انقد زنه ریلکس نباشه و باخنده تمومش نکنه ایکبیری

.به بعضیا باید گفت :...عزیزم قیافه گرفتن قیافه میخواد در جریانی که   
2706