2410
2553
عنوان

جراحی بینی با دکتر حامد پوستچی خوبه؟

54497 بازدید | 22 پست

سلام.  ببخشید میخاستم خواهش کنم از عزیزانی که در مورد  جراحی بینی با دکتر حامد پوستچی اطلاعاتی دارن به من کمک کنن کارش خوبه؟

اینستاگرامشون که خیلی عکس ها خوب بود. 

خیلی خیلی ممنون میشم ازتون   

من کاراشو دوست دارم ،ابجیم بخاطر سن کم دکتر ترسید بره پیشش،رفت احمدی

منکه خوشم میاد کارش خوبه،البته بستگی به بینیم داره،تو نمونه ها بگرد اونکه عین بینیته پیدا کن تغییرو حس کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ، ایشون کارشون فوق العاده است ، همونطوری که توی اینستاگرامشون میبینید چند هزار نفر فالوور دارن ، و اینکه در شیراز و اهواز هم جراحی میکنند ،،، تجربشون با توجه به سنشون بسیار بسیار زیاده ،،، پیشنهاد میکنم حتما برای مشاوره تشریف ببرین ،،، هم کارشون عالیه و هم اخلاق حرفه ای و انسانی بسیار زیادی دارند ،،، موفق باشید ،،،

2456
سلام ، ایشون کارشون فوق العاده است ، همونطوری که توی اینستاگرامشون میبینید چند هزار نفر فالوور دارن ...

عزیزم خیلی ممنون از راهنمایی تون. خود شما هم پبش ایشون عمل داشتید؟ 

سلام ، ایشون کارشون فوق العاده است ، همونطوری که توی اینستاگرامشون میبینید چند هزار نفر فالوور دارن ...

اصلا هم مشخص نیست که شما با یه دونه پست دارید تبلیغ می کنید!!!!!!

سلام کارشون خیلی خوبه و دستمزدشون از 4.5 میلیون شروع میشه . من این هفته پیششون نوبت دارم ولی خیلی می ...

عزیزم ممنون از جوابت. عملتون انجام شده. راضی بودید؟  هزینه چقدر شد؟ و کبودی تا چند روز داشتید؟ ممنون میشم اگه جواب بدی 

2714
استار عمل کردی؟من‌می خوام شیراز عمل کنم ولی نمی دونم پیش کدوم دکتر برم

منم میخوام شیراز عمل کنم

پیش کدوم دکتر میری بالاخره شما

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه
والا بهترین دکتر گفتن کبودخانی هست ولی نوبتش گیر نمیاد.حالا موندم چیکار کنم.شما پیش کی میرید؟

دکتر پوستچی احتمالا

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه
2706